Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bing nyuszi című mesében...

Bing nyuszi című mesében milyen kapcsolatban áll Bing és Flop?

Figyelt kérdés
Illetve Flop és a felnőttek miért rongybabák?

2021. dec. 9. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ,amire sosem kapni választ a mesében. Mi meg akármit kitalálhatunk. Én azt mondom ,hogy ezek nevelőszülők de hogy miért ilyen rongyok,passz :D
2021. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de hogy Ők akarják megmondani Bing-nek, és Bing még kérdezi is tőlük, hogy a saját házában mit szabad és mit nem - az már p#fátlanság! A tanítás egy dolog, na de így, ráadásul nem is rendes szülőktől...
2021. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
2# A másik meg,hogy konkrétan minden megvan nekik engedve
2021. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Teoriáim vannak.

1. Bingéket agymossák, így egy hamis világba nevelik őket. A rongybabák nevelik beléjük a kommunizmus alapjait, hogy majd Lenin utódjaiként szolgálják hazájukat.

2. Bing egy autista nyuszi, nyomorban él, így elkébzel magának egy szülőt, és rengeteg barátot (utóbbiak halott ismerősei).

3. Kiírtották a felnőt állatokat, és Bingék egy új generációt képviselnek...innentől kezdve pedig kapcsolódik ez az elméletem az egyes ponthot.

4. Bing egy felnőtt nyúl. Drogos (így magyarázom a nagy szemeket) és elképzel magának egy ideális életett...ideális szülői képpel

2022. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4, ezért kár volt ide írnod! 🤦‍♂️
2022. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!