Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robotos filmek?

Robotos filmek?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek amik robotokról szólnak és a jövőben játszódnak mint pl az Én, a robot,
2021. nov. 21. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Filmet nem tudok mondani, de ha szeretsz olvasni, akkor nagyon ajánlom Asimov műveit. Rengeteg írása szól erről, az Én, a robot is az ő könyve alapján készült.

Ja, de mégis tudok filmet: A 200 éves ember. Ez is Asimov-könyv volt gyerekkorában.

2021. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szeretek könyveket olvasni
2021. nov. 21. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeld el, hogy írt rengeteg robotos könyvet, meg rengeteg másik bolygón játszódót. Aztán ezeket élete vége felé sorba rendezte, néhol írt összekötő történeteket is, szóval lett belőle ilyen fejlődéstörténet.

Konkrétan emlékszem, a kronológiában az van, hogy Susan Calvin (a robotpszichológusnő az Én, a robotban) 1981-ben születik/született. Szóval Asimov elképzelése szerint mostanában már bőven robotokkal kéne körbevennünk magunkat.

2021. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Chappie

Vasököl

A gép(2013)

Autómata(2014)

Én vagyok anya(2019)

Ex Machina

Páncélba zárt szellem

2021. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Westworld (a sorozat, 3 évad, 4. évad elvileg berendelve)

[link]


Westworld (a film, 1973)

[link]


A nő (határeset, mert fizikailag nem jelennek meg, de a szoftver mint mesterséges intelligencia igen)

[link]


Detroit: Become Human

Ez nem film, nem sorozat, hanem játék, bár történetét tekintve akár lehetne minisorozat is. PC-re is elérhető és van magyar felirat a játékban, menüből állítható. Gigantikus történetmonstrum, mert nem mindegy kinek mit mondasz vagy éppen hogy cselekszel, mert te alakítod a sztorit.

[link]

2021. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TR75 ***** válasza:
Äkta människor (sorozat)
2021. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!