Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is nézhetetlen az...

Szerintetek is nézhetetlen az álarcos énekes?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Lehet.Én nem is nézem.
2021. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
4. legnézettebb műsor volt az adásnapján a teljes lakosság körében a tévéműsorok közül (október 17., 15% SHR, 662 ezer néző AMR), a top 10-ből 8 pedig RTL-es műsor. Nem néznék ennyien, ha nézhetetlen lenne.
2021. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
igen.
2021. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
1-2 adást megnéztem amúgy nem lenne rossz, ha a zsűri normális lenne meg ha a zsűri helyett a produkciókat mutatnák. Ugyan ez vonatkozik az X faktorra is.
2021. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az x-faktor az menő de ez?
2021. okt. 28. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Számomra egy unalmas ripacskodás az egész, de ugyanez az X-Faktorról is elmondható. Az összes ilyen műsor a "zsűri" önfényezéséről és ripacskodásáról szól, esetleg a drámázásról, véletlenül sem a produkcióról.
2021. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért az x-faktor szinvonalasabb
2021. okt. 28. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Az X-Faktor az egyik legigénytelenebb műsor jelenleg a magyar televíziózásban.

A zsűri eleve nem ért a zenéhez, a legtöbbjük pocsék benne, és több versenyző simán leénekelné őket, viszont a ripacskodásuk szörnyű. ByeAlex az egyedüli, akiről tudom, hogy valóban zenél, de a Puskás és Gáspár mikor alkottak utoljára bármit? Pláne jót...


Az esetek többségében a pocsék előadókat is tovább engedik, ha elmesélnek egy szomorú történetet vagy "bulit" csinálnak, amikor állva tapsolják. Voltam közönség az X-Faktorban (senkinek sem ajánlom, nem fizet eleget és nem tartják be amit mondanak), csak azért állnak fel tapsolni az emberek ilyenkor, mert az instruktor szól nekik. Ellenben a zsűri (elsősorban Puskás) örömmel veri magát a színpadon, mint egy óvodás.


Csak a drámázás megy, hol egymást piszkálják, hol az előadókkal vesznek össze. Másrészt néha kifejezetten bunkók az előadókkal teljesen ok nélkül. Arra mennek, hogy legyen dráma. A következő adás reklámjaiba és pont ezért vágják be többségében ezeket a jeleneteket.

2021. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Az ötlet szerintem jó lenne, de túltolják a hülyéskedést és ezzel nagyon esik a színvonala. Pedig ha kicsit értelmesebb irányba vinnék el, egy szórakoztató műsor lehetne. Még az első évadból láttam pár részt és a produkciókból voltak nagyon jók, csak a körítést nem bírtam nézni, így félbe hagytam és csak visszanéztem azt az 1-2 versenyzőt, aki tetszett.
2021. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Az első évad volt a legjobb.
2021. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!