Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnét lehetne megszerezni a...

Honnét lehetne megszerezni a Ki vagy, Doki? (Doctor Who) sorozatot 1963 tól? Sehol sem találtam, pedig amiket eddig kerestem annak több mint a 90% át megtalált

Figyelt kérdés
sehol sem találtam, pedig amiket eddig kerestem annak több mint a 90% át megtaláltam ilyen olyan formában. legyen az zene vagy film, köny bármi.
2010. szept. 1. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
igen ilyen amikor elfelejtek visszatörölni ^^
2010. szept. 1. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

"Dr Who - The Complete (Video) Franchise, 1963 - 2009"

erre érdemes rákeresni pl. google-vel.

2010. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz ^.^
2010. szept. 1. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A régi részek közül nagyon soknak csak a hangja maradt meg, a képek elvesztek, de sok olyan is van, amit egyáltalán nem találnak. Az idők során elvesztek. Amikor indult a sorozat, nem gondolták, hogy ekkora siker lesz, így nem óvták annyira a filmeket, mint manapság. Amikor viszont berobbant a köztudatba, már késő volt, és sok felvétel elveszett. Ha az indavideón rákeresel a Klasszikus Doctor whora, akkor kiad egy csomót, sok részükre, egy-egy rajongónak köszönhetően, magyar felirat is készült. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Négyeske:

Köszi ezt tudom.

2015. nov. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!