Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam ma egy videót ami...

Láttam ma egy videót ami elméletileg egy sorozatból volt részlet, de sajnos nem találom mi a címe. Az emberek a ruhájukon viselnek két ,,ikont,, amivel talan negatív és pozitív értékelést lehet adni?

Figyelt kérdés
A videóban az volt, hogy egy férfi rá borította véletlenül egy másikra a kávéjat, ezért az negativat nyomot. Egy nőt nem szolgaltak ki a kavezoban mert túl sok volt a negatív, ezek a számok megjelentek a ruhajukon az ikonoknal. Mi ennek sorozat/filmnek a címe?
2021. okt. 4. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy Black Mirror epizód lesz: Nosedive

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=R32qWdOWrTo

2021. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bele néztem, hasonló, de sajnos nem ez volt az. Kommentekben azt írta valaki, hogy Orwell a címe, de én abból csak a regényt ismerem és nem is találtam ilyesmit
2021. okt. 4. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Be tudod linkelni a videót?


[A Nosedive nagyon hasonló elemeket tartalmaz, és az egész Black Mirror sorozat ilyen techn dísztópiákat mutat be (a mai kor trendjeire reflektálva olyan világokban, ahol rossz dolgokra használják azokat, például a like-dislike alapú társadalmi rang és javakhoz való hozzáférés - bár ez már nem is akkora dísztópia, mióta Kína bevezette szinte ugyanezt).]

2021. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A Black Mirrort ismerem és szeretem. Meg is lepődtem mikor láttam, hogy úgy néz ki, hogy a 3. évad számomra teljesen kimaradt. Vannak benne olyan történetek amik szinte teljesen eltudnak ragadni mert olyan érzésem támad, hogy ez már itt kopogtat az ajtóban.

Sajnos nem tudom belinkelni mert egy TikTok videó volt és sajnos nem ,,tetszikeltem,, 😟

2021. okt. 4. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:

2


HÁT ORRWEL című sorozatot nem találtam én sem.Van egy Orville című de az valami űrhajós sci-fi.Úgyhogy az biztos nem ez..

....................................................................

Ezt nem láttam de talán ezt keresed:

[link]

2021. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
@5: pedig az lesz az. Az Orville egyik epizódjáról van szó.
2021. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Kiegészítés: első évad 7.rész: Majority Rule
2021. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Valóban ez az amit kerestem! :)
2021. okt. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!