Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet vagy sorozatot...

Melyik filmet vagy sorozatot utálod a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Filmből az Alkonyat filmeket, mert azt kicsit többször láttam a kelleténél, sorozatból pedig azt hiszem, hogy a Trónok harcát.

2021. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Vannak ilyen nagyon nagyon gagyi filmek, amik szándékosan rosszak (Mega aligátor, Gyilkos pókok, Sharknado stb)

Ezek botrányosan rosszak, de nem árulnak zsákbamacskát, mindenki tudja, hogy rosszak és ezért szórakoztatóak (már akinek persze), tehát ezeket utálni nem tudom, hiába gagyik/rosszak.


Úgyhogy ezeknél jobb filmeket fogok írni.


Vagyis egyet, rájöttem, hogy van egy, amit tényleg utálok. A többi inkább csak simán nem tetszett. De a Vakáció valami kegyetlenül idétlen film, amiről olyan kommenteket lehet olvasni, hogy:


"életemben nem nevettem ennyit"


"a legjobb vígjáték, amit valaha láttam"


és társai, én meg ülök a telóm előtt, olvasva ezeket, hogy mi a baj velem vagy mi a baj a világgal, hogy ezt képes bárki élvezni? Olyan mértékű kellemetlenséget és szégyent nem éreztem még filmnél, mint eközben. Hogy felnőtt emberek (sok sok ember, akik beleszólhattak volna) kezei közül ez a F-o-s-tenger kimehetett és azt gondolták, hohy ez milyen vicces, ez kell az embereknek... Az valami felfoghatatlan számomra és le leszek pontozva, mert tudom, hogy egy bizonyos réteg ezt a filmet kifejezetten kedveli, de szerintem hányinger. Konkrétan a "poénok" 99%-át kihúznám a filmből, mert nem viccesek, csak kínosak és erőltetettek.


Ennél lejjebb úgy gondolom, hogy nincs. Hacsak nem direkt csinálnak rosszat, mint azt fent kifejtettem, de azok direkt rosszak, nem provokatívak és nem moziban leadott filmek, amiket komolyan vettek. Biztos velem van a baj, hogy emellett nem tudok elmenni, de ocsmány egy film. Nem tudom elképzelni, hogy értelmes felnőtt emberek leülnek ezelé és jót szórakoznak. Szerintem inkább csak a fiatalokat nézik hülyének vele.


Bocsánat a hosszú válaszomért.

2021. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

MCU filmek

Star wars filmek

MCU sorozatok

Star wars sorozatok

Minden, ami az Aliens után jön a franchise-ban.

Két pasi meg egy kicsi

Family guy és amihez Seth MacFarlane-nek köze volt.

Halálos iramban filmek

A legtöbb játékadaptáció film.

Woke horror remakek: Black christmas, The craft: akármi, stb.

American horror story


Még aztán biztosan eszembe jutna pár. De...amikre már azt se tudom mondani, hogy olyan rossz, hogy már jó az a Két pasi meg egy kicsi és az American horror story. Már öt perc nézés után azon gondolkodok, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül tudnám meggyilkolni bármelyik karakterüket. Szóval az utálom szó lehet nem is jó kifejezés rá. :(

2021. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Marvel filmek 2019 óta

Deadpool

Trónok harca

2021. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Trónok harca

Az összes feka propagandafilm.

Uwe Bohl játékadaptáció. (A Resident Evil miatt naponta megerőszakoltatnám 2 kanos bernáthegyivel.)

Tinihorrorok.

2021. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Rajzfilmből lett filmek

-Garfield

-Hupikék törpikék

Továbbá-

-Babe malacos filmek

-Virsli party

-Ted



Sorozat:

Legtöbb sitcom, de főleg a Jóbarátok.

2021. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért kellett lepontozni azt, aki nem az ízléseteknek megfelelőt írja?
2021. szept. 25. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Idióták,azért. Én most felpontoztam mindenkit,pedig szeretem az Alkonyatot :P

Szubjektív válaszok,mind hasznos. Hülyeség ez a pontozósdi.6os voltam

2021. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Pontozás?


Amikor anno volt még a %-olás, és, a 34-5%-ommal leírtam egy kérdéshez a tűpontos, hivatalos választ, ami a munkám része. Erre egy 8X%-os leírta, hogy ez baromság, majd belinkelte, a már vagy 4 éve visszavont, régi szabályzatot.

Mikor kiírtam, hogy ez már elavult, akkor szét téptek a trollok, mondván: A 8X%-os jobban tudja, mert több a %-a.

2021. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Azért az, hogy "összes feka propaganda film" rohadtul nem jó válasz... Inkább undorító, csak hogy ne az legyen mindig, hogy lepontozzuk egymást. Igen, ezen az oldalon rengetegszer van jogtalan lepontozás, ez tény, de erre a válaszra mit vár az illető?


A 65%-os lepontozó meg nyilván a 3-as volt, mert csak az övén nincs ott. Tehát sértődésből lepontozott mindenkit. :D


Maradjunk annyiban, hogy ezen az oldalon az értékelések fele nem mérvadó.

2021. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!