Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom letölteni a Vámpír...

Hol tudom letölteni a Vámpír naplókat magyarul (torrentben kellene)?

Figyelt kérdés
Ahol eddig töltöttem az sajnos már nem működik, csak azok a részek érdekelnek, amik már mentek tévébe. Angolul és feliratosan nem szeretném. Köszi!
2010. aug. 30. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig feliratosan jobb, nagyon elcseszték a szinkront, élvezhetetlen. =( bocsi, de magyart nemtudok, elég volt az a 2 rész amit tévében láttam, röhejes hogy félreforditották, és milyen hangokat osztottak ki, borzalom!
2010. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok angolul!:S
2010. aug. 30. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
nem is kell tudni, lehet letölteni feliratot több helyről is. hidd el sokkal jobb eredetiben, előző voltam.
2010. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsővel TOTÁLISAN egyetértek. Besírtam a szinkronon. Szörnyű. Elena és Damon hangja a legbrutálisabb.


Én neten néztem, konkrétan yourvideo-n, felirattal. Nagyonjó minőségben és pontos fordítással volt felpakolva, élvezhető volt. (:


Sajnos nem tudok segíteni, szinkronossal...

2010. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Én már megszoktam, ezért is lenne fura. de ha senki nem tud segíteni valószínű ez lesz...:S:S:S
2010. aug. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!