Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Idősebbektől kérdezem. Volt...

Idősebbektől kérdezem. Volt régen egy film, még a 90 es években vagy a 2000 es évek legelején tv matinében, vasárnap délután voltak benne jó filmek. Melyik lehet az, ahol egy este a család kint volt, egy farkas megharapta egy kutyát és az megveszett?

Figyelt kérdés

Jó filmek voltak benne pl ez is:


[link]


Arra emlékszem, h mindig először rajzfilmek voltak, utána ezek a családi és kalandfilmek. 35 vagyok, még szinte gyerek voltam akkor, amikor ezek mentek.


2021. aug. 14. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Talán ezek lehettek...

2021. aug. 14. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez lehetett: Betyár, a hűséges tolvaj (Old Yeller) bár nem emlékszem volt-e a disney délutánban
2021. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszi a választ. Megy a zöld kéz bárkinek, aki normálisan válaszol.
2021. aug. 14. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, megtaláltam a Walt Disney bemutatja wikipédia oldalon, és ott szerepel a film amit írtam. (Old Yeller) De itt van, tessék, böngéssz magad is: [link]
2021. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezek közül valamelyik, lehet amit te írtál, Majd belenézek. :) Köszi
2021. aug. 14. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a Walt Disney bemutatja! Úristen, de szerettem azt gyerekként. Onnan vettük fel VHS-re a Kacsameséket, meg a Csipet csapatot. XD
2021. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!