Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things mennyire...

A Stranger Things mennyire durva és iylesztő?

Figyelt kérdés

Például a locke and key-hez képest mennyire az (tudom hogy a locke and key alig ilyesző de láttam hogy horror dráma kategóriában van)?


Mivel azon gondolkozom hogy elekezdjem-e nézni. Csak eléggé írtózom a horrortól egy bizonyos mértékig meg a Stranger Things jónak tünik.



2021. aug. 1. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
hármas szinten "ilyesztő"
2021. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
Elég lyó, de azért vannak ilyesztő részek is. Ojankor takard el a felyed
2021. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Eggyántalán nem ilyesztö..

Aszért horor a kategoriálya, mert vanak bene szörnyek. A zombis filmek is horor filmek, mert vanak benne zombik, de azok semm mindig ilyesztöek.


Nyugodtan nészd meg. Nem kell félned. Vices is rájadásul.

2021. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Locke and key-hez mérten durvább, IJESZTŐBB!
2021. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmúltál már 10 éves, akkor az unalomtól fogsz felfordulni és nem a félelemtől!
2021. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán ijesztő. Mármint én huszonéves srác létemre marhára félek a horror filmektől, szóval nem néztem volna meg a sorozatot, ha ijesztő lenne. Oké, az első részben volt egy jumpscare, amitől megijedtem, meg talán az első évad utolsó vagy utolsó előtti részében is van egy és kb. ennyi van az egész sorozatban.
2021. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%

kb egyaltalan nem. a korhatar azert 16+ mert egy nagyon kicsit veres es csunyan beszelnek benne meg van egy ket 16,18+os reszlet.


az hogy mennyire ijeszto ember fuggo. szerintem az elso evad a legijesztobb (es most azt mondjak hogy a negyedik nagyon az lesz). pl a 19 eves unokatesom aki alapjaraton is felos nem tudta megnezni mert felt az elso evadtol de en siman!:)

2021. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Netflixen igazából úgy kell értelmezni a + jelölésű korhatárt, hogy +1 évtől. Tehát a 16+ jelentése náluk valójában - amerikai formához hasonlóan - 17. A 13+ pedig az amerikai PG-13 korhatárhoz hasonlóan 14-es.

Egyébként az I.-II. szezon beleférne nálunk 16-osba, de onnantól 18-as. Onnantól már több benne a gore jelenet, viszont egyben nagyon tele van drámai-ifjúsági érzelmekkel és ezért érdemes megbírkózni vele.

jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!