Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb Elisabeth Moss filmek,...

Legjobb Elisabeth Moss filmek, amelyekhez van magyar szinkron is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Grace klinika
2021. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Shirley című filmet nem találom még felirattal sem, de igazából még angolul sem, pedig nagyon érdekelne.
2021. júl. 25. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A láthatatlan ember- nekem tetszett. Ámbár szerintem te is láttad.
2021. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, a Láthatatlan embert már láttam. A Szolgálólány meséjét és a Top of the Lake-t is.
2021. júl. 25. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kérdezd meg az itteni Moss szakértőt aki természetesen nem troll, és egyetlen profilja van. De ha valaki hát neki tudnia kell...
2021. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én szoktam kérdezgetni róla, mert érdekel mások véleménye és szerintem ez az oldal arra való. Vagy már ezt is megtiltanád tőlem? Miben más ez, mintha Ariana Grande stb kérdéseket tennék fel? Nekem ő tetszik és kész, és szerintem senkit nem zavarok a kérdésekkel. És nem vagyok troll.
2021. júl. 25. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy ez ki? Mert már vagy kétszáz kérdést láttam itt róla, nem bántásból, engem aztán nem zavar ki kiről mit kérdez, de ez a nő miről híres vagy miben volt benne hogy ekkora hájp van körülötte? Én ezt az oldalt leszámítva sehol se találkoztam még a nevével. Valami Disney Sorozatban van benne?
2021. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem híres semmiről, csak ez a legjobb szórakozása neki, hogy kérdéseket tesz fel. Legelején Petra Frey volt a kedvence, aztán jött Evridiki vagy hogy kell írni, most Moss, meg megy persze mellette a többi féle kérdése. :D Mondjuk vicces, hogy mennyiszer megemlítette, hogy valakivel összekeverjük, meg azokat más írta ki, itt emg bevallja, hogy ö az. :D
2021. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szolgálólány meséjének főszereplője. Attól hogy nem ismered, az hazánkban is egy népszerű sorozat. Az Evridikis Petrás kérdező nem én voltam, de Elisabeth Mossról kérdeztem párszor.
2021. júl. 25. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
"párszor" - ha a toplista alapján te vagy a 363 pontos kérdéspontos kérdező, az pont 121 kérdés 30 nap alatt, ami bőven kimeríti a masszív spamelését az oldalnak. A lehető leghülyébb kérdésekkel, amire vagy senki nem tud válaszolni, vagy az életrajzi adatokból kiderülne, ha hajlandó lennél az internetet keresésre is használni, nem csak read only módban megkérdezni a kutyától a jogsin át azt is, hogy tegnap mit reggelizett vagy mikor szart utoljára.
2021. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!