Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflix hogyan tudja folyama...

A netflix hogyan tudja folyamatosan "ontani" a filmeket, miközben a "hagyományos" mozi, filmgyártás meg akadozik a covid miatt?

Figyelt kérdés
A saját stúdiójuk miatt?Úgy tudom az is van nekik, mármint a netflixnek. Vagy más oka van?

2021. júl. 13. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Netflix nemcsak csinál filmeket, de felvásárolja is kisebb-nagyibb stúdiók filmjeinek a jogait, ezért lehet ennyi filmjük. Plusz rengeteg producer nagyobb stúdiók helyett már a streamingekhez megy.
2021. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Pont a napokban olvastam erről egy cikket. A netflix a mennyiségre megy, nem a minőségre, pont mint a kínai ipar. Felvásárolnak minden szrt, és nagyüzemi módon gyártják a filmeket. Majd figyeljétek meg, h az ő filmjeik milyen steril hatásúak. Se íze- se bűze, stúdiószagú az összes.
2021. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van előttem szólók. A netflix filmek ,sorozatok amiket ők gyártanak azoknak a minősége elég rossz. Nem láttam még sok jó netflix filmet. És ez baj. Sokat végig is untam főleg azt amiben Frank Grillo és Antony nem tudom a nevét (sólyom a marvelnél) benne van. Na az egy gagyi sz'r film. Szóval a minőség az nem olyan jelenleg mint egy 200 millió dolláros filmnél. Persze én nem látom már a mozik értelmét . Inkább streaming vagy nézd meg online.
2021. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, és valóban, tökéletesen igazuk van az utánnam szólóknak. a netflix tömeggyárt filmeket és sorozatokat, amik általában olyanok is lesznek. Igaz, megeshet, hogy belenyúlnak egy pár jó ötletbe, de azt meg jó kapitalistaként addig húzzák és fejik, amíg pénz helyett undor jön belőle.

Pl 13 reasons why, az első évad (szerintem a második is még, de már ott is rezeg a léc) tökéletes volt, hátborzongatóan igaz. Aztán a folytatásokkal ugrott a minőség és érezhető volt az izadságszagú küzdelem még több bőr lenyúzásáért.

Ugyanez a helyzet a La casa de papel sorozattal, ami hírességét a netflixnek köszönhet, ahogy azt is, hogy a szépen lezárt sztorit további 3 évaddal megtoldották, az majd kiderül, hogy jól tették e. Remélem nem fog a Black mirror is ezekre a sorsokra jutni, amit a Netflix szintén egy felvásárolt sorozatként illesztett a kínálatába, és valahogy mégis tartották a színvonalat.

2021. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!