Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a John Wick...

Zotya... kérdése:

Érdemes megnézni a John Wick 3. részét? Nektek tetszett?

Figyelt kérdés
Az első két rész tetszett de a kritikák szerint ez nincs olyan jó mint a többi. Ráadásul hosszú is.

2021. júl. 3. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be. Időpocséklásnak éreztem. Mondjuk a második rész is csak az első sikere miatt történt meg, újat az se hozott, de van az a mondás, hogy addig kell a vasat ütni, amíg forró. Úgy gondolom, hogy a harmadik részre ez a vas már elhűlt.
2021. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem minőségben ugyanaz, mint a 2. rész, jó látványvilág, pazar akciójelenetek. Szórakozásnak abszolút ideális, viszont ez a rész durvább is, arra készülj fel.
2021. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az akcio resze rendben van csak a sztori szerintem ertelmetlen
2021. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonló szint, mint a 2. egy apró kivétellel (spoiler: itt már kb egyenlő a terminátorral, nagyon eltúlozták).

De ha tetszett az első kettő akkor miért foglalkozol a kritikákkal olyan szinten, hogy lehet meg sem nézed? Azért egy ilyen esetben egy próbát megér.

Az akciójelenetek látványosak, de szerintem ennyi. Mondjuk én amúgy sem vagyok annyira oda az ilyen típusú akciófilmekért.

2021. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A három közül egyértelműen a leggyengébb. John Wick mércével mérve gyenge, ha simán akciófilmes mércével méred akkor azért elég jó. A látványvilág és a hentelés itt is rendben van, a sztori az aminek nagyjából se füle se farka sajnos. Én az első kettőt borzasztóan imádtam, 10-nél többször láttam mindkét részt, így ez kissé csalódás volt (főleg amennyit vártam rá), ezt csak egy alkalommal néztem meg. De még egyszer mondom, az akció teljesen rendben van, hullanak az emberek igen változatos módokon.
2021. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem. Nem bántam meg. Minden percét élveztem.
2021. júl. 10. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lényeg. :)


A kritikákat szerintem érdemesebb megtekintés után megnézni/elolvasni. Nem vagyunk egyformák.

2021. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így van.
2021. júl. 11. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!