Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kis segítség?

Egy kis segítség?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy filmet,arról szól,hogy egy család beköltözött egy házba,innen képszakadás és annyira emlékszem,hogy egy srác lakott a ház falaiban. Fogalmam sincs mi lehet a címe,de semmi ötletem sincs melyik film ez:(

2021. jún. 28. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
The Boy (A fiú)?
2021. jún. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rémségek háza (The People Under the Stairs)
2021. jún. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egyik sem:(. Ez egy 3 fős családról szól ha jól emlékszem. Meg volt egy olyan rész benne,amikor a kiscsaj alszik,és a srác aki a falakban lakott,odament hozzá miközben aludt. (Asszem). A végére ki volt írva,hogy mennyi ilyen eset történik meg az emberekkel,hogy a padláson vagy a falakban laknak náluk az emberek.
2021. jún. 28. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm. ebben nem vagyok biztos, sot, sztem ez tuti nem az, de hatha. ez is vmi hasonlo. "latlak" 2019-es film. bar itt a fiu egy lannyal megy be a hazba, es rejtoznek el ahol megfigyelik a csaladot

#1-es voltam

2021. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akkorok válasza:
Within ?
2021. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uristen igen!! A within volt az! Nagyon szepen koszonom!😁
2021. júl. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!