Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megkérhetlek egy szívességre?...

Megkérhetlek egy szívességre? A nagymamám nagyon beteg, szeretném boldoggabbá tenni.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérésem, hogy valaki fel tudná nekem venni a Szerelem Rabjai, az Árva angyal és a Barátok közt mai részét? Utána fel kéne tölteni a www.megaupload.com oldalra.


Mindezt azért kérem, mert ma 15:00-kor megyünk a kórházba hozzá, mert nagyon roszzul lett és bevitték. Nam tudom mivel, de megműtik 16:00 felé, mi pedig egész este bentlezünk vele. De a nagymamám minden nap megszokta nézni ezt a 3 sorozatot, a műtét miatt viszont lemarad róla. És én sem tudom felvenni, mivel szeretnék mellette lenni. Beviszem a laptopomat neki és szeretném, hogy miután felébred az altatásból, letölthetném a 3 sorozat mai részét és a nagymamám megnézhetné őket. Szeretném tudatni vele, hogy semmiről sem késett le és mi mindig segíteni fogunk neki. Viszont ezért kérem a segítségeteket, mert erre most igazán nincs lehetőségem. Szeretnék mellette maradni és egész műtétidő alatt kint az ajtó előtt várni. Remélem megértitek és lesz valaki olyan kedves és segít. Próbáljatok meg együtt érezni velem.


Köszönöm szépen. Ha valaki felvenné és feltöltené , a linket kérem ide tegye a hozzászólásokhoz és akkor innen egyszerűen és gyorsan le tudom majd tölteni neki! Köszönöm!


Amy 19/L


2010. aug. 26. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagy nagyon, sajnálom, hogy nem tudok segíteni, nincs digitalizálóm :S Jobbulást mamádnak!
2010. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos felvenni nem tudom egyiket se de a Barát közt- öt szinte minden torrent oldalra felteszik 2-3 órán belül. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Remélem valamit tudtam segíteni :S
2010. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mind a 3 fent van torrenten. Ncore
2010. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerinted midnenki fentvan ncore-on?
2010. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát aki nincs azt nem értem meg.


Ha nem sikerült megszerezni letöltöm én neked és elküldom valahogy. Majd írj.

2010. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én nem vagyok fent. Viszont a műtét eltolódott, így csak a Baártok köztöt nem látja. Még mindig műtik és utána az orvos mondta, hogy az altató sokáig fog tartani mire hatástalan lesz. Így ha a barátok köztöt el tudnád küldeni, megköszönném. :) csak mondd, hogy mit csináljak. :) és köszi mindenkinek, felpontoztam mindenkit! :)
2010. aug. 26. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:

*****


Feltöltöttem neked ide. Jó filmezést és jobbulást a nagyinak !



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem! Nagyon köszönöm szépen! A nagymamám már felébredt. Megnézte a részt. És nagyon nagyon boldog volt, hogy ilyen figyelmesek vagyunk. Elmondtam neki, hogy te segítettél. Külön köszöni. És én köszönöm a legjobban a sok-sok segítségedet. Isten áldjon! :)
2010. aug. 27. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit, nagyon szivesen :)
2010. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!