Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha megtudnám szerezni a Ki...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Ha megtudnám szerezni a Ki vagy Doki?(Doctor Who) című sorozat eddig megjelent részeit,akkor mennyi időmbe kerülne megnézni az első résztől az utolsóig?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt láttam belőle részeket és szeretném majd újra megnézni,de gondoltam előtte itt megkérdezem.

2021. máj. 24. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 9-es vagyok, a 4w2 az 422 akart lenni.
2021. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Az Amy Pond előtt 2 új generaciós doki van, érdemes inkább onnantól kezdeni.

Pond előtt érdemes megnézni Rost es az Christhoper Eccleston-t .

Utanuk jön David Tennent ( kedvencem, itt ronantikus száll alakul ki végre), és Mártát .

Maj utanuk jön Amy és Matt doki

2021. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Jaj elírtam Tennant Rozzal van az elején , majd Mártával fejezi be "pályafutasát".

Náluk Budapest is meglesdz említve :).

2021. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha meg akarod mind nézni, akkor célszerűbb inkább a 2005-ös új sorozattal kezdeni, a régit meg később pótólni, mert amúgy a régi dögunalmas. Elképesztően vontatott mai szemmel.
2021. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
12-es 13-as tudom ugyanaz az ember, de Rose-Chris majd Rose-David majd Martha-David majd Donna-David és azután jön Amy-Matt.
2022. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!