Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi filmet keresek, ami azt...

Régi filmet keresek, ami azt hiszem, tangóról szólt?

Figyelt kérdés

Gyerekként láttam sokszor a tévében. Azt hiszem, argentin lehetett és a témáját tekintve átlagos volt: táncversenyre készült a profi pár, de a csaj lepattintja a pasit, aki így partner nélkül marad, de upsz, kiderül, hogy a szemüveges, töredezett hajvégű (azt hiszem) takarítólány tök jó táncos, ezért együtt készülnek a versenyre, de persze az ex-csaj vissza akar jönni. Ezen kívül még a szülőknek is külön története volt.


De volt a filmnek egyfajta sajátossága, amit nehéz leírni, főleg mert már nem emlékszem rá tisztán és nem akarok butaságot írni... Úgy rémlik, néha átváltott rikító színes jelenetekbe, az embereket pedig elmaszkírozták. De ebben tényleg nem vagyok biztos.


Köszi a segítséget, jó lenne egy kis nosztalgia.



#film #argentin #táncfilm
2021. máj. 13. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp:

El exilio de Gardel: Tangos (1985).

https://www.youtube.com/watch?v=wZ4b4gqoN44


Ha nem ez akkor kb. mikori?

2021. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kötelező táncok
2021. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baz Luhrmann rendezte, azért olyan egyedi a képi világa.

Előző voltam.

2021. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Most hogy olvasom a címét, már rögtön be is ugrott... ahogy az lenni szokott.
2021. máj. 13. 17:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!