Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Születés című...

Láttátok a Születés című filmet Nicole Kidmannel a főszerepben? Valaki el tudná magyarázni, hogy mi volt a végkifejlet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de nem értem, hogy mi lett a vége. Mi volt a csattanó. Számomra érthetetlen, hogy mi "derült ki", mire jött rá Anna az esküvőn, stb.

Köszi!


2008. dec. 6. 21:57
 1/2 anonim válasza:

[link]

klikk ide. minden le van irva.

én ha egy filmet nem értek meg, akkor adig nézem, mig megnem fejtem a mondanivaloját. azért nézünk olyan fimmeket ami a misztikummal foglalkozik,hogy el tudjuk dönteni valoság vagy valami más. a csattanoját neked kel megérteni. ha nem érted többet ne foglakozz a filmel...ennyi...

2009. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem a helyesírással van a baj.henem az átvitellel. remélem igy is el tudod olvasni. és a csattanot is fogod érteni...ennyi...
2009. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!