Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudod tényleg letölteni...

Hogy tudod tényleg letölteni ingyen a Grace klinikát?

Figyelt kérdés
már szinte az összes ilyen kérdést elolvastam, az összes linket megnéztem, regisztráltam mindenhova, de egyiket se tudtam használni... légyszi segítsetek és mondjatok linkeket, és hogy ott mit kell csinálni, és hogy milyen lejátszóval fog működni...
2010. aug. 22. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem Grace klinikát, hanem más sorozatokat töltök le innen: sorozatokingyen.org

Itt regisztrálni sem kell.


Bal oldalt a hosszú listán megkeresed a sorozatod, ha nem találod, itt a link: *****


Aztán vagy Mediafire-ről cagy Megaupload-ről letöltöd (mindegy melyik, mind2 ingyenes).


Ha Mediafire-től töltesz, akkor megkeresed azt a részt, ami kell és elindítod az összes részét (pl. part1, part2 stb).

Ha lejött az összes, megkeresed a gépeden, és kicsomagolod. Ha kész van, már nézheted is.


Ha Megaupload-ről töltöd, akkor ott is megkeresed, ami kell, rákattolsz, jobbra fent beírod a kis négyzetbe a mellette lévő kódot, alatta kattints a "download file"-ra.

Ha jól írtad be, látni fogsz egy számlálót, ami 45 mp-ről számol vissza, ha letelt, kattints a "Regular download"-ra és már indul is a letöltés. Ezt már nem kell kicsomagolni.


Régebben BS Player-t használtam, de előfordult, hogy egy sorozatnál nem játszott le hangot, úgyhogy átálltam KMPlayer-re.


Remélem tudtam segíteni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

még a végével gondok vannak, de meglesz :)

2010. aug. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!