Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire tervezitek meg, hogy...

Mennyire tervezitek meg, hogy milyen filmet néztek? Vagy random kerestek valamit?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Port.hu-t használom, minden nap végigszaladok a kedvenc csatornákon és bejelölöm, amik érdekelnek. Ha több is van, akkor felvételre állítom be.

[link]

2021. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az a tv?
2021. ápr. 16. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akartam válaszolni, de a "mi az a tv" után én inkább leszarom.
2021. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudod hogy csak vicceltem :D
2021. ápr. 16. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első válaszoló voltam amúgy. De engem felcsesz ez a tv utálat. Divat lett utálni és menő lett azt mondani, hogy nincs is tv-m. Mintha a tv-ben csak a trágya műsorok lennének.

Én pl 70-80%-ban sportot nézek a tv-ben. Szoktam natgeot, filmeket stb nézni. De nem mintha magyarázkodnom kellene azért, mert filmezek. Persze változik a világ és a tv már közel sem annyira mozgatja meg az embereket, de nem ördögtől való az, hogy valaki tvzik 2021-ben is.


Na és akkor a kérdésre:


Megtervezve túlzottan nincs, de én pl használom az imdb-t és ott van a watchlistem több, mint 600 filmmel, abból szoktam szemezgetni és jegyzetbe felírnu, hogy miket akarom negnézni a közeljövőben. Amolyan prioritási lista a megnézendő listán belül és ezekből választok, épp milyen műfajhoz van kedvem.


A Joker az egyetlen film, amit kineveztem magamnak rossz hangulatra. 4x néztem már meg és ezentúl, ha magamalatt vagyok akkor megint előveszem. Olyankor pláne könnyű együttérezni a főszereplővel.

2021. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem utálom a tvt. Nincs is tvm xd

Minek fizessek azért, hogy a filmek és sorozatok mellett (amiket az interneten is megnézhetek) még reklámokat is nézzek? Ez a lényege az egésznek.

2021. ápr. 16. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De pl hol nézzem a snookert, a dartsot, teniszt, focit, olimpiát, forma1-et? Azt csak a tv-ben tudom rendszeresen nézni, ráadásul havi 3000-ért.
2021. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Instagramon van egy oldal @ezmegyma és ott mindig kirakja, hogy este milyen filmek lesznek.

Amelyik szimpatikus, arra rákeresek port.hu-n elolvasom miről szól, esetleg pár véleményt is megnézek:)


Bár legtöbbször Netflixen nézek filmeket, most pl A szerelem és szörnyeket néztem legutóljára(az Top 1 most)

2021. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7: ilyeneket is lehet online nézni. De ahogy neked kényelmesebb
2021. ápr. 17. 00:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Múlt hónapban fizettem elő netflixre, szóval elsősorban azokat nézem, amik ott fent vannak.

Legtöbbször ázsiai (leginkább koreai) sorozatokat/filmeket nézek, mydramalisten szoktam böngészni és keresgélni, ami megtetszik leírás alapján, arra ránézek, elolvasom az értékeléseket róla, ha jókat írnak róla, akkor megnézem. Általában mindig van egy téma amire rá vagyok függve, legutóbb a sorozatgyilkosos nyomozós thrillerek érdekeltek, szóval specifikusan olyanokat kerestem.

Van egy megnézendő listám, de általában össze-vissza nézem, ami épp megtetszik. Csak most kivételesen van egy pár sorozatból álló "tervem" hogy mit mi után fogok nézni.

2021. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!