Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amitől totál...

Melyik az a film amitől totál padlót fogtál? Ami teljesen kikészített, annyira abszurd vagy letaglózó volt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hentai Kamen
2021. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 HalkHogen ***** válasza:
100%

Árvácska - irgalmatlan történet. Végtelenül szomorú.


De még nagyon "érdekesek" pl. Jodorowsky filmjei (A szent hegy, A vakond).

2021. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban a Volt egyszer egy vadnyugat. Azelőtt csak a vígjáték westerneket néztem, pl: Terence Hill féle Luckey Luke, stb.
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lars von Trier minden filmje, amit csak láttam tőle, ilyen volt!
2021. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen 4-es, ezt osztom. :) Michael Haneke és Jorgosz Lanthimosz ill. Ari Aster filmjei is elég megdöbbentőre sikerednek.
2021. márc. 31. 22:31
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Csokoládé (2016)
2021. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kb. bármelyik film a legelborultabb japán kultrendezőtől, Sion Sonotól. Elég csak ha a legelismertebb és egyik visszafogottabb filmjére, a Love Exposure-ra gondolunk, aminek négy órájában lazán megfér egymással egy srác aki szándékosan bűnőket követ el, hogy meggyónhassa azokat vallási fanatikus apjának aki történetesen egy katolikus pap és nőnek öltözve beleszeret leendő mostohanővérébe, aki viszont leszbikus; egy idős perverz által vezetett csoport aminek tagjai harcművészeti mozdulatokkal fotóznak nők szoknyája alá; fanatikus Kurt Cobain-rajongás; szamurájkardos vérengzés; egy szexellenes, szcientológiáról mintázott szekta; szürreális víziók; minden idők legdrámaibb erekciója; férfi genitália megcsonkítása és a leginkább animéket idéző tipikusan infantilis japán humor egyaránt, olyan felejthetetlen idézetekkel, mint: a "Jesus, I approve of you, as the only cool man besides Kurt Cobain" vagy az "all perverts are created equally".


Mint írtam, ez még egy visszafogottabb filmje Sononak, szóval ezután el lehet képzelni a többit...


(Egyébként remélem, hogy Man without a Movie Camera is nézi ezt a kérdést, mivel tervezi megnézni a filmet és gondolom, jobb ha ezekkel tisztában van előtte.)

2021. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Táncos a sötétben - Úgy tántorogtam ki moziból, azt sem tudtam, hogy hol vagyok.

A Föld sója - Sokadszorra végignézve is totál katarzis.

2021. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Már többször volt Trier, de Gaspar Noé meg sehol? Az Enter the Void talán a legpszichedelikusabb filmélmény a 2001:Űrodüsszeia óta. Egyébként a Love kivételével az ő filmjei is nagyot ütnek, de sokszor az az érzése az embernek, hogy a tartalom helyett inkább a sokkolásra helyezi a hangsúlyt.
2021. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Rekviem egy álomért

Savior (A megmentő)

Lazarescu úr halála

2021. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!