Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Disney csatornás...

Melyik Disney csatornás karaktert utálod legjobban a sorozatok szereplői közül?

Figyelt kérdés
Most nem a klasszikus mesékre gondolok, hanem az újnnan "létrejött" filmekre/sorozatokra. Kérlek, kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy "Mindegyiket!"!
2010. aug. 17. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én összességében mindent utálok, amit napjainkban Disney neve alatt a Disney csatornán sugároznak...
2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jonas-brothers és Hannah Montana szinte veszekednek az első helyért.
2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hannah Montana és társai
2010. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ezek a hannah monatanás, meg sonny a sztárjelöltes borzadájok b*sszák ki a biztosítékot. de talán a legdurvább az a varázslós sorozat.

nem is értem, hogy lehet ennyire felszínes és hülye sorozatokat gyártani. és elég gáz, hogy a mostani gyerekek ezt kajálják...

2010. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hasasasa ***** válasza:
100%

a Jonas brothers a legg...ú de utálom őket a szinészi tehetségűk az nem, hogy a disneys 0 nem űti meg megy a minuszba


a leggszarabb

2010. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, bár jó lenne egy olyan komment is, ahol konkrét szereplőkről írtok.
2010. aug. 17. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

na akk majd én írok konkrét szereplőket..:D

hannah montana : égeti magát az nem színészkedés. a szomszéd se ismerné a csajt ha nem lenne az az apja aki

demi lovato vagy ki hát kb : demi lovátó hangos az utca:D nekem a nevéről csak ennyi jut eszembe. és h hatalmas a szája. idiótát csinál magából. és a mozgása.. na ebbe bee se gondolok

jonas brothers. na ezekről még írni se tudok olyan borzalmasak...

nem szoktam nézni a csatornát de ezt vonom le abból amiket ezekről hallok látok. az összes többi sorozatban borzalmasak a színészek. nem értem h felnőtt ember h égetheti magát ország világ előtt. CINKCINKCINKCINK


selena gomez: na őt tartom még a legnormálisabbnak. és még van néhány jó zenéje is.. nem is táncol rosszul..


na remélem h elég konkrét választ adtam:D

2010. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor én is írok konkrétabban.

Én eleinte pár Hannah részt megnéztem csak úgy kíváncsiságból még úgy 1 éve kb. Akkor tetszett.

Most megnéztem újra belőle 2 részt...Hát mondanom sem kell, hogy elég borzalmasan játszik Hannah. Nem is értem, hogy 1 éve hogy tetszhetett :D

De visszavonom! Nincs is neki színészi tehetsége, csak égeti magát, meg játsza a fejét.

A humorok is annyira lejártak, nem is nevettem rajtuk csak szörnyűlködtem rajta egy sort.

A hírességét csak az apjának köszönheti, semmit nem tett azért, hogy sikeres legyen. De ha már apuci híres akkor a lánya is az legyen már, 0 színészi tehetséggel=)

Ugyanez a véleményem a Jonasékról is...Abba csak idétlen arcokat tudnak vágni, humor az nincs benne, az egész sorozat egy baromság.

Kár, hogy a régi disney mesék eltűntek. És átvette a helyét az ilyen tucat sz.r. :-S

És ezeket nyomatják a sok tizenévesnek, és csodálkozunk ,hogy egyre butábbak a mai fiatalok...

A "legszebb" benne az, hogy semmit nem tesznek ez ellen! Csak hagyják butítani a társadalmunkat, sajnálatos!:-S:-(

18L

2010. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hasasasa ***** válasza:
100%

Háá itt megmondták a döfit előttem


a sok tini p...a meg nézi ezeket a kakikat de nem a műsor színvonaláért hanem a szereplőkért

2010. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hannah Montanaban tényleg ritka borzalmas poénok vannak meg lejárt az egész sorozat már (jó hogy vége van végre)

Zack és Cody: rendkívül irritálóak

van aza deszkás csávó is abban a sorozatban főként a középsúlyosan értelmi fogyatékos haverja az elviselhetetlen..

a sonny a sztárjelölt az túl gagyi még egy 2 évesnek is

a varázslók a waverly helyről azon szoktam nevetni néha:)

Jonasból csak arra a részre emlékszek, amikor azon a tűzoltórúdon ereszkedett le Nick, és pont egy vödör gyorsan kötő beton volt ott ahová érkezett, és majd az iskolába úgy ment be, hogy egy nagy betontömb volt a lábán...

azóta nem kapcsoltam a disney channelre...

2010. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!