Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szabadulószoba film végén...

A szabadulószoba film végén megmenekült a csaj?

Figyelt kérdés
Akkor odaértek a rendőrök és megmentették vagy mi történt vele? Miért nem szólt vissza a telefonba a 911-nek?

2021. febr. 13. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom,ez elég értelmetlen volt,én se értettem.
2021. febr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy emlékszem, hogy a film végén a csaj azt a gombot nyomta, hogy a csávó meneküljön meg, ám a csávó rögtön utána meghalt. Ebből arra következtetek, hogy ebben a filmben a halál a valódi megmenekülés, hisz akit szabadon engednek, arra sokkal rosszabb dolgok várnak (rosszabbak, mint a halál).

A telefont eldobta, mert a fogvatartójuk szólt bele és gondolom utána már félt a telefonon beszélni.

Szerintem nem menekült meg, hanem lesz egy második rész.

2021. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, köszi! Remélem lesz második rész, ahol jobban kifejtik, hogy mi történt az első rész végén.

Meg még azt sem értem, hogy beszélt a fogvatartóval a csaj, de egy képkocka váltás után már újra a 911-el beszélt, mintha meg se szakadt volna a vonal. Viszont a csaj már nem volt ott, őt már nem mutatták. Ezért nem értem, hogy ott mi történt?

2021. febr. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!