Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy tudtok-e akció-vígjáték, krimi, thriller sorozattokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Már láttam és tetszett:

White Collar

Chuck

Warrior Nun

Deadwind

Monk

Fekete lista

Felejthetetlen



2021. febr. 10. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobb és mindent vivő krimi-thriller sorozat a Miami Vice!


Drámai, nyers, erőszakos.

Olyan színészek szerepeltek benne, mint Bruce Willis, Liam Neeson, Wesley Snipes, Michael Madsen, Ving Rhames, Laurence Fishburne, Ron Pearlman, Steve Buscemi, Viggo Mortensen, Melanie Griffith, Stanley Tucci, Ben Stiller, Chris Rock, Oliver Platt, Penelope Ann Miller, stb... stb...


Ez a sorozat hatással volt mindenre, a divattól a zenén át egészen az autóiparra és a számítógépes játékokra. Én ezt ajánlom, nem fogsz csalódni!

2021. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam pár ismertebb színészt még: Helena Bonham Carter, Martin Ferrero, Julia Roberts, Miguel Ferrer, Isaac Hayes, R. Lee Emrey, Barbra Streisand, Karen Black... stb... stb...
2021. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Extracurricular
2021. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Banshee

Warrior/harcos

Wu assassins

Ozark

A hatos

The Punisher

2021. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Trapped
2021. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

The Stranger

Bates Hotel


Ezek krimi-thrillerek

2021. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!