Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SÜRGŐS! Hol tudnám letölteni...

SÜRGŐS! Hol tudnám letölteni a fehér farkas (Run! White Wolf) c.1990-es japán rajzfilmet?

Figyelt kérdés
Mindent végignéztem, egy linket találtam (hotfile), de miután letöltöttem, a gép nem ismerte fel a formátumot, így nem tudom megnézni. Nagyon fontos lenne! Ha valaki tud valami infót mondani, azt nagyon megköszönném!
2010. aug. 16. 18:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
van nekem is egy konvertáló progim, megpróbáltam vmilyen vidiformátunba átcsinálni, meg is van, most azt írja, hogy "fájltípus: parancsikon" ??WTF?
2010. szept. 9. 18:22
 12/27 anonim ***** válasza:
melyik link?de próbáld meg ffactoryval,amit linkeltem!válaszdki az ismeretlen fájlt és aviba konvertáld!és alul állítsd "all files"-ra,csakúgy nyitja meg!
2010. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
próbáld meg ezzel is!
2010. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

még nem telepítettem fel azt, amit linkeltél programot. Most mennem kell... holnap vissza tudnál nézni ide?

köszi szépen az eddigi segítséget, nagyon rendes vagy! :)

2010. szept. 9. 18:24
 15/27 anonim ***** válasza:
persze,visszanézek,amíg nincs meg a megoldás!addig is keresgélek!
2010. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

azt írja ki, hogy sikertelen :S

mindegy, nem idegeskedem tovább emiatt a mese végett.. de 1000 köszi a segítséget...

2010. szept. 10. 16:04
 17/27 anonim ***** válasza:
bocs,csak most tudtam idejönni!keresek még!egybként próbáld társítani windóz média pléjerhez!ha azt írja,hogy nem ismeri fel,akkor is LEHET,hogy bejátsza,csak próbáld meg!
2010. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
a-a, az vinyópléjer sem játssza le. Hagyd csak, nem kell miattam keresgélni! Majd meg lesz az előbb-utóbb, csak szörfölnöm kell és tuti, hogy akkor lesz meg, amikor nem is keresem :D
2010. szept. 10. 16:47
 19/27 anonim ***** válasza:
fene!ha lesz elég hely a gépemen letöltöm,de most mindenfélében bennevagyok,most nemtudom leszedni!majd letöltöm és megnézem!
2010. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2010. szept. 10. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!