Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó Netflixen...

Ajánlanátok jó Netflixen elérhető horrorokat?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a paranormális, természetfeletti dolgokat, de az se baj ha olyanokat ajánlotok, viszont a paranormal activity-t ha lehet hanyagoljátok, nekem nem jött be annyira.

Az ilyen kézikamerás horror filmekért sem vagyok oda, de tényleg ha jó, és nektek tetszett, mondhattok nyugodtan.


A lényeg hogy ne a lehető leggagyibbakat mondjátok, bár ez relatív.



2021. jan. 30. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor pontosan milyeneket szeretnél? A Horrornak az a lényege, hogy ismeretlen, ezért félelmetes, szóval nem tudom miket kéne ajánlani. Slash-ert?
2021. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Slasher, pszichés oké.

Tényleg rosszul fogalmaztam, írhattok természettfeletti filmeket is, csak ezeket sokszor kimeríti a szellemes, démonos téma.

Hogy értsd, olyanokra gondolok mint pl az Éber Erdő, Sebek, Slender Man, Felelsz vagy mersz (Ezekre nem mondom hogy jó filmek, csak hogy érthető legyen.)

Szóval írhattok akármilyet, csak a film ne másfélórás ördögűzés legyen, mert azok pont nem váltanak ki belőlem szinte semmit. A fentebb felsoroltak nem pont ilyenek, és bár elemekben lehet hogy tartalmazzák azt amire mondtam hogy nem érdekel, még is másabbak, tényleg nem egy ördögűzés az egész :D

2021. jan. 30. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Midsommar, The Witch, Creep esetleg, bár az pont ilyen kézikamerás, de nem rossz, The Invitation, Gerald's Game, Hush
2021. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

The babysitter (csak az első)

Fenn van Netflixen szerintem az eredeti Halloween, illetve a legújabb, tavalyi is.

Talán a Péntek 13 remake is ott van

Plusz van néhány Texas Chainsaw Massacre film is

Leprechaun

2021. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket ^^

Az nem mondtam, hogy lehetőleg olyanokat írjatok, amihez már készült magyar felirat.

Az angolommal elmegy, de azért a legtisztább képet mégis az anyanyelvem adja

2021. jan. 30. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh bocsi, fogalmam sincs, hogy készült-e hozzájuk magyar felirat, angollal szoktam nézni:(

#3-as voltam

2021. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, majd lehet készül hozzá valamikor ha pedig nem akkor marad az angol :D
2021. jan. 30. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

The purge (több része is van)

Don't breathe

Ghostland (lehet a címe miatt arra következtetsz hogy szellemes/paranormális de nem, teljesen másról szól)

Devil

2021. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2021. febr. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!