Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jetis vagy majomemberes...

Jetis vagy majomemberes filmek? Vagy felismeritk az alábbi filmet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval majomemberes és jetis filmek érdekelnek.


Sok sok éve láttam egy filmet, ami röviden arról szól, hogy egy kihaltnak vélt majom(ember?) fosszíliáit megtalálják és kutatnak utánuk, és kiderül, hogy nem is haltak ki. Meghalnak a kutatók benne, és úgy végződik, hogy ezeknek az élőlényeknek a barlangjába bekerülnek valahogy egy lámpával vagy fáklyával(?) és míg világítás van addig látni, hogy bekerítik a két embert és kialszik a fény, aztán sikítva meghalnak. (Nem a "Kong" c. film az fix).

Van egy emblematikus jelenet is, hogy ahogy kutatnak utánuk, sátrat vernek és elered az eső, amiről kiderül, hogy nem is eső, hanem levizelik őket, jelezve, hogy az az ő területük már.


Tudom, beteg.. de jó filmnek rémlik.



2021. jan. 28. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán:


[link]

2021. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,


Kerestük, találtuk ezt is, de nem, ez sem az.


De attól még jó filmek témában érdekel.

2021. jan. 28. 19:24
 3/4 Jól van ez így? ***** válasza:
A dzsungel markában [link]
2021. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Ezaz!

Köszi szépen. Már meg is néztem. Rosszabbul emlékeztem rá, mert nem volt annyira jó, mint amennyire emlékeztem, de végülis nem rossz film, és jó volt.

2021. jan. 29. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!