Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Belinkeled a kedvenc filmed?...

Belinkeled a kedvenc filmed? Mit ajánlasz nekem?

Figyelt kérdés

Most úgy megnéznék vmi jó kis filmet!Csak nem tudom milyet...:)

belinkelnéd a kedvencedet,ami ajánlasz?

az lenne a legjobb,ha az online linkjét küldenéd,ahol meg is tudom nézni,de ha nem tudod,akkor elég a cím,és hogy miért tetszik,miért ajánlod,és akkor valahonnan előkerítem!;)

most igazából elég romantikázós hangulatomban vagyok,de természetesen mindenféle műfajú filmet szívesen várok!

köszi!:)


2010. aug. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legeslegjobb romantikus film Az angol beteg :)
2010. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató film.A címe Mártírok.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rekviem egy Álomért
2010. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Alkonyat 1-2-3, Aludj csak én álmodom (bár ez már nem egy mostani de nagyon aranyos) Nász-ajánlat. Van sok kedvenc :) Sajnos linkelni nem tudom :(
2010. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én minden féle filmet nézek. de tényleg minden félét de a kedvencem a Csajok háborúja.

ebben van romantika de nem az van a középpontban.

az tetszik benne ahogyan a két barátnő sorsa alakul. nem tudom lehet h már láttad de ha még nem akkor nem akarom elmondani. a vége mikor az esküvő rendező beszél a barátságról az olyan szép. imádom:)

2010. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.. a másik kedvencem a Hancock.. imádom. elsőre végigizgultam. vicces, romantikus, és fordulatos.:D
2010. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!