Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen komoly romantikus...

Lia2003 kérdése:

Milyen komoly romantikus koreai/kínai sorozatok vannak?

Figyelt kérdés
Ezalatt az értem hogy,olyan sorozatot keresek ami egy kicsit komolyabb témájú de azért nem annyira.Nemrég láttam a "Descendants of the Sun"(A Nap leszármazottai) című sorozatot és egyszerűen imádtam! És igen tudom hogy volt benne némi humor is amit nem bánok ha van egy sorozatba,de azért ne vicceljék el az egészet.És több hangsúlyt fektessenek a romantikára is,nem kell hogy az legyen a középpontban,de azért jó lenne ha az nem maradna ki.A komoly alatt azt értem hogy ha adott egy komoly dolog akkor azt lehetőleg,ne vicceljék el és vegyék komolyan.Mindenképp koreai vagy kínait kereset,és hát azért jó lenne ha a szereplők jól is nézhetnének ki mint pl "Yoo Shi Jin" a fent említett sorozat egyik főszereplője(legalábbis én helyesnek tartom xd).És hát jó lenne ha nem lennének túl idősek! Tudom elég nehezek a kikötéseim,de azért remélem vannak ilyen sorozatok! Kérlek ha létezik ilyen sorozat azt írjátok le! :) A válaszokat előre is köszönöm!:)

2021. jan. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A netflixen lehet mazsolázni. Nekem most A kezdő krónikás nagyon tetszett no meg a Király - örök uralkodó



Régről ami nagy kedvenc volt, ugyan azzal a storyval:

Hana Yori Dango (japán)

Boys over flowers (koreai)



Coffee Prince (koreai) szintén remekmű :)



Mondjuk igazán komoly művet azért még nem láttam, azt tapasztalom, hogy mindent kicsit elviccelnek :) legyen az bármilyen műfaj. A story ugyan sokszor komoly talán ezért ellensúlyozzák a poénkodással. Meg hát más kultúra.

2021. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a Viki Rekuten nevű alkalmazást, ahol rengeteg koreai és kínai romantikus sorozatot találsz. Én mióta rá találtam az appra, azóta függő vagyok 😅
2021. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!