Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik jó oldikról tudok...

Melyik jó oldikról tudok filmeket letölteni? Hol tudom megszerezni az rtl klub/bulvár email címét?

Figyelt kérdés
mondjatok jó letöltős oldikat!!!!
2010. aug. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

DTSH Palace (ez fizetős, ftp-alapú)

nCore (ez meghívós, torrent-alapú)


Én ezeket használom, de ezeken kívül kismillió oldal van még, ahonnan le lehet tölteni.


második kérdésedre a válasz: www.rtlklub.hu

2010. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondd már el azt is hogy hol keressem az email címet az oldalon belül mert én nem találtam pedig vagy 10-szer átnéztem


Arra a meghívós oldira meg ha küldenél nekem meghívót nagyon megköszönném :-D

2010. aug. 15. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Sorry, nem tudok meghívót küldeni, nincs elég pontom még az oldalon.


Email-cím: javaslom, nézzed meg az "Impresszum" menüpontot, ott lesz telefonszám, levelezési cím, email, minden...

Az más kérdés, ha nem ismered az impresszum-szót...

Segítek: [link]

és - micsoda meglepetés - a cím: rtlklub.hu@rtlklub.hu

2010. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most remélem hízik a májad,nem hinném hogy te olyan vadul okos vagy,mint amilyennek tűnsz a levél alapján...

kösz a segítséget

2010. aug. 17. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
légy erős, az alapján, hogy Te a retekklub bulvárcímére voltál kíváncsi, ill. hogy 2010-ben nem voltál képes megtalálni egy email-címet, ami épp csak a szemét nem böki ki a júzernek, igen, hízik a májam, és igen, okosabb vagyok. :)
2010. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a lúzer aki mondja vagyis te haha

esetleg az okosságodért nem akarod megkapni a Nobel-díjat??

2010. aug. 18. 13:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha olyan okos lennél akkor letudnád írni azt hogy LÚZER és nem azt írnád hogy JÚZER
2010. aug. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!