Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legszebb...

Szerintetek ki a legszebb színésznő?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem tudtok dönteni írhattok többet is.


Nekem személy szerint Scarlett Johansson. <3



2020. dec. 30. 15:30
1 2 3 4 5
 21/42 HalkHogen ***** válasza:
79%
Amy Adams, Eva Green és Anna Kendrick.
2020. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem bántásból írom de légyszíves valaki magyarázza már el hogy miért ilyen gyönyörű Scarlett Johansson...Nyilván nem csúnya de én inkább átlagosnak mondanám..
2020. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
82%

#22

Hát nem igazán tudom, hogy ezt hogy lehet elmagyarázni :D

De szerintem szép az arca, jó a teste, szexi a hangja, meg nagyon bejön a kisugárzása is.

Csak nem véletlen, hogy ennyi ember mondja :)

2020. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként ez a Scarlet Johansson mibe szerepel, jó mondjuk nekem még a Gal Gadot-ot is el kellett magyarázni, hogy Csodanő.
2020. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
51%

Szép az, ami indok nélkül tetszik?


Szeles mosoly. Szimmetrikus, sorban álló fogak. Karkaters fej. Karakteres arccsont. Egyenes orr, nem esik bele az eső. Telt ajkak. Magas homlok. Dús haj. Hosszú nyak. Telt keblek. Telt idomok.


Ha ez átlagos, mutass 2 tucat hasonlót! Én ilyen szintű csajokat nem látok az utcán minden nap!

2020. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
56%

Hát én őket 100x szebbnek látom:

Margot Robbie

Lily Collins

Emma Watson


Lehet hogy más pont őket tartaná átlagosnak...szóval a lényeg hogy mindenki mást tart szépnek..csak különösnek találtam hogy mindenki szerint ő olyan gyönyörű de szerintem inkább átlagos

2020. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
20%

Köszi a lepontozást azért, mert nem viseled el más véleményét.

Ez csak téged jellemez.

2020. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
36%
Ez most kinek is szólt? 22. vagyok, nem pontoztam le senkit :))
2020. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
49%

#24

Hát sokmindenben. Erre van az internet. Amùgy szerintem leghíresebb szerepe Feketeözvegy (Marvel (Bosszùállòk))

2020. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
45%

#24

Scarlett az egyik legfoglalkoztatottabb színésznő Hollywoodban, 20 éves korától kezdve csak A-kategóriás filmekben szerepel. Ha nála felteszed ezt a kérdést, akkor nem nagyon követed a filmes világot.

De egyébként Elveszett jelentés, A tökéletes trükk, A másik Boleyn-lány, Vicky Cristina Barcelona, Don Jon, A nő, Lucy, Áve, Cézár!, A páncélba zárt szellem, Házassági történet, Jojo nyuszi. De egyébként 8 filmben alakította Natasha Romanoffot.

2020. dec. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!