Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wolfenstein megfilmesítésébe...

A Wolfenstein megfilmesítésében mekkora potenciált láttok?

Figyelt kérdés
Csak szerintem lenne nagyon ütős?

2020. dec. 21. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy.... Nem gondoltam még bele, de egyébként simán. Egy marha ütős filmet hozhatna össze belőle Hollywood :D
2020. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semekkorát. Egyrészt nem egy olyan játék, ami filmvászonra termett, másrészt a mai politikai légkör nem alkalmas egy ilyen fajta filmre. Nézd csak meg, a játéksorozattal mi lett. Úgy nézne ki a film is, mint a legutóbbi játék.
2020. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne belőle, csak a PC filmek korszakában esélytelen. Kapnánk egy afroamerikai meleg Blazkót minimum.
2020. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... DooM 2005, megvan? Na még annál is rosszabb, plane ha figyelembe vesszük a full-nő DooM filmet :/


Tiszta Polkorrekt lenne az egész.


Inkább ne. Ráadásul a WarCraft: Kezdetek sem lett valami siker.


Ha megjelenik akkor én 😂🔫


Amúgy a Sima, vagy a 3D-re gondolsz? A sima egy keresgélős, míg a 3D az egy liftezős non-stop náciölős film lenne.


De ha kell egy ilyen film akkor ott van egy vígjáték, keresd meg. A fekete, a furfangos had, a szexi áruló meg az amerikai kém csapatot alkotnak. Tehenezés is van benne meg minden ami kell :) -Top Secret-

2020. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

#4. válaszoló:


Wir haben Plichmitten und der Heimblatt.

2020. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:
73%

A filmipar egyre óvatosabb a játék-filmesítésekkel.

Nem véletlen, ezek nem szoktak sikeresek lenni.

Hasonló a helyzet, mint a sikerkönyvek megfilmesítésével, az igazi rajongók ritkán kapják pont azt, amit várnak.


A Doom-ot mint buktát említették, mondjuk az simán mint film is egy kalap nyúlbogyó volt.


De nem igazán lett blockbuster a Hitman, a WOW, a Tomb raider sem, megbukott a Max Payne is, a Rampage sem hozta azt, amit vártak, most néztem meg a Monster Huntert, hát, ez sem lesz év filmje, pedig látvány van dögivel, csak állati agyatlan.


A Wolfenstein lehetne jó, de elveszne a rengeteg hasonló világháborús film közt.



Jelenleg amiből én úgy látom, lehetne állati ütős film, az a Cyberpunk 2077.


Csak ne Emmerichnek adják. :D

2020. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglehetne filmesíteni, akkor inkább ne. Jobban moziba való a Dead Effect 1-2 ill. Red Faction 1-2, a Halo széria, a Half Life játékok, az Imperium Galactica, a Dark Colony és a Diablo 1-2+kiegészízői. Nem, ne legyen :)
2020. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

"a Halo széria"

De még mennyire. De mindig meghal, amikor valaki elkezdené.


Kár.

A Forward unto dawn szerintem reményt keltő. Tutira lehetne ebből jó sci-fi.


Reménykedjünk, hogy a sorozat jó lesz.

[link]

2021. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Tudod 8, most látom ezt először (Halo TV sorozat).


Attól félek, hogy nem fogja követni a játékot és hozzá is fognak adni sok romantikát, más színű karaktert más jellemzőkkel (talán egy másik fajt is), stb.


Forward Unto Dawn: Hátha...

2021. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
FUD alapján: Hátha...*
2021. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!