A DC univerzumban, a Végtelen Világok Krízise után, hogyan lehetséges az, hogy a 38-as földről megmentett emberek az új elsődleges földön ott lehettek, és élnek, mikor az eredeti az antianyag-hullámmal megsemmisült?
Az az antianyag-hullám általi halál nagyon "véglegesnek" tűnt nekem!
Logikusan azt gondolnám, hogy mivel az 1-es számú föld is megsemmisült az antianyagtól, akkor azok az emberek ott "véglegesen" meghaltak, mivel új multiverzum jött létre, és az idővonal újraindult, az új idővonalon "nem történt meg" a krízis, ezért át sem hozhatták volna azokat az embereket.
És azok úgy sem "ugyanazok" lennének hiszen ők ott meghaltak.
Ha logikus akarok lenni akkor a Paragonokon, MarNovun, és Luthorékon kívül más nem is mehetett volna át az új első földre, mindenki más meghalt az "eredeti" multiverzumban!
-Még akkor láttam amikor kijött de ez a kérdés még foglalkoztat, hogy ez hogyan maradt az idővonal része!
-Az összes DC sorozatot láttam!
-Tudom, hogy Oliver a multiverzumot újraalkotta csak kicsit "másképp"!
-A végén például, az újonnan létrehozott világok bemutatásánál a Brandon Routh féle Superman is a "normál" logós Superman ruhában volt, nem a fekete hátterű S lógósban, ergo az a dimenzió is újraindult, az összes többivel együtt!
-Tehát ha jól gondolom gyakorlatilag maga Oliver "döntötte el" (részben) az áldozatával, hogy mi legyen az új idővonal része és mi nem?
nekem ez úgy jött le mikor néztem, hogy igen Oliver döntötte el a dolgok menetét, ő hozta létre az új univerzumot a "főbb" karakterek világai alapján, és az utolsó rész végén elmondják hogy a multiverzum újraindul, új szálakat alakít ki, ezért volt más a Brandon féle superman is, mert ott már új univerzum van, aszem a végén is mutatták be a stargirlt és a titánst is, én sose gondoltam ezt hogy újrainditotta volna az előző univerzumokat, én úgy értelmeztem hogy letöröltek mindent, a főbb szereplők világát meg egybe mosták, és új univerzumok jöttek létre
de ez személyes vélemény
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!