Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki várja a pókember 3-at? :D

Ki várja a pókember 3-at? :D

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Én
Szar lesz
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
3-at? Inkább 223-at. Annyi Pókember van már hogy követni se lehet. Engem őszintén szólva nem nagyon érdekel már. Mindig ugyanarról kell szakmányban filmet csinálni, kissé uncsi már.
2020. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon várom!
2020. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Miről beszélsz? Már több mint 10 éve kijött az egyetlen értékelhető Pókember-trilógia harmadik része.

[link]


Aztán sikeresen elkaszálták, pedig ez nincs telesz.rva cgi-vel meg erőltetett "tinipoénokkal".

2020. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
(3. válaszolónak) Ugye tudod hogy az új pókember 3-ban benne lesz Tobey?
2020. dec. 22. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn nagyon várom! Egyrészt iszonyú kíváncsi vagyok erre a multiverzumos dologra de kicsit aggódom is miatta. Nekem az Irány a pókverzum se jött be annyira és félek hogy ezzel is ez lesz. Meg hát én mondjuk személy szerint nem annyira szeretem Tobey és Adrew pókemberét. Meg aggódom Peter miatt (ffh stáblista utáni jelenet).


Am 3.-nak. Szerintem az MCU-s pókember mérföldekkel jobb. De szubjektív vélemények szóval nem vitatkozom :)

2020. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, egy picit szeretnék pontosítani.


A 'Pókember 3.' már 2007-ben megjelent.

A(z elvileg) 2021-ben érkező Pókember filmnek még nincs címe.


Az egyik válaszodra:

Tobey és Andrew Peter Parker-ének szereplését úgy tudom, hogy még nem erősítette meg a Marvel. Csupán híresztelések vannak, amik eddig eléggé biztosnak tűnnek.


Ezt a cikket ajánlom:

[link]


Mivel hatalmas nagy Pókember fan vagyok a kezdetek óta, így NAGYON VÁROM.

Lehet tőlem Tobey, Andrew vagy Tom Holland, én minden Peter Parkert imádok.


Remélem a híresztelések igazak és egy igazán eseménydús filmet kapunk. :)

2020. dec. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

(6. válaszolónak)

Már láttam a cikket. :)

Én is nagyon várom.

2020. dec. 26. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
fúúúúú én nagyon várom, én még csak a tom hollandosat láttam,de az anygon tetszett és várom a 3. részt. december 17. no way home
2021. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!