Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az élet szép c. film amikor...

Az élet szép c. film amikor az apuka "lefordítja" a gyerekének a német szöveget, akkor a német katona valójában milyen szabályokat mondott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Német őr:Mindenki figyeljen,csak egyszer mondom el!

Guido:Kezdődik a játék.Aki bújt,bújt,aki nem,nem.

Német őr:Egyetlen ok miatt vagytok ebben a táborban…

Guido:Aki ezer pontot gyűjt,egy igazi tankot kap.

Német őr:…hogy dolgozzatok!

Guido:Jó neki!

Német őr:Bármilyen szabotázsért azonnali halálbüntetés jár!A kivégzések helye az udvaron,módja:hátbalövés!

Guido:Minden nap bemondjuk a hangosbeszélőn,ki vezet.Az utolsó egy cédulát kap „szamár!” felirattal,ide a hátára.

Német őr:Becsüljétek meg,hogy a nagy NÉMET BIRODALOM felépítésében részt vehettek!

Guido:Mi a rosszakhoz tartozunk,akik ordítanak.Aki fél,pontot veszít.

Német őr:Három alapszabályunk van.EGY: ne próbálj megszökni,KETTŐ:engedelmeskedj minden parancsnak,HÁROM:lázadás kísérletéért akasztás jár!VILÁGOS?!!!

Guido:Három esetben lehet pontot veszíteni.EGY:aki elsírja magát,KETTŐ:aki a mamáját akarja látni,HÁROM:aki éhes és uzsonnát kér.Tessék elfelejteni!!

Német őr:Boldogok lehettek,hogy itt dolgozhattok!Aki követi az előírásokat,annak nem lesz semmi baja.

Guido:Aki éhes,könnyen veszthet pontot.Én tegnap negyvenet vesztettem,mert lekváros kenyeret akartam.

Német őr:Minden a fegyelem!

Guido:Baracklekvárosat!

Német őr (egyik társa súg valamit):És még valamit!

Guido:Ő epreset kért!

Német őr : Erre a füttyjelre azonnal menjetek ki az udvarra!

Guido: Nyalókát se kérjenek!Azt mi esszük meg!

Német őr:Kettes sorban…

Guido:Én tegnap huszat ettem,

Német őr:…csendben…

Guido:Fájt is a hasam!

Német őr:..minden reggel..

Guido:De jólesett!

Német őr:…sorakozó!

Guido:Nem bántam meg.

Német őr:Még valami!Ott hátul fogtok dolgozni!Hamar meg fogjátok érteni a tábor DIMENZIÓIT!

Guido:Bocsánat,sietek,ma bújócskát játszunk,ha nem igyekszek,leapacsolnak!

2020. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!