Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért nem tudok belépni a...

Mért nem tudok belépni a sorozatbaráthoz?

Figyelt kérdés
Tegnap este még néztem rajta egy filmet most meg reggel azt írja levagyok tiltva az mittől vab, köszönöm a segítséget
2020. dec. 8. 06:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
A sorozatbarát egy illegális oldal, nagy valószínűséggel a jogvédők úgy látták, hogy valami illegálisat tettél (a film és sorozatletöltés illegális, szerzői és hatályos jogot sért) és ezért a te IP-det bannolták az oldalról. Nem volt szerencséd, véletlenszerűen csinálnak ilyet.
2020. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De én nem csináltam semmi ilyent mert tudatam jól hogy nem szabad
2020. dec. 8. 07:11
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért mit gondolsz, az, hogy valakinek a tulajdonát valaki ellopja (lekódolja a filmet-sorozatrészt) és feltölti egy tárhelyre az nem illegális? Ha te leszedet, ugyanúgy jogsértést követsz el! A sorozatrészek a kiadók, forgalmazók tulajdona. Ők nem adtak engedélyt a másolásra, illetve terjesztésre, tehát ez hivatalosan lopás. Az, hogy ezt valaki leszedi dvd-ről, vagy akár letölti az internetről és felteszi valahova ez illegális terjesztés! És azzal, hogy ezt te letöltöd szintén részt veszel a szerzői jogok megsértésében, hiszen nem fizetsz a tartalomért!
2020. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ilyen nem történt mert azért ennyit énis tudok csak filmet néztünk rajta
2020. dec. 8. 07:34
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd az ez gagyi oldal, menj at onlinefilmekre vagy ncorera.
2020. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudjàtok véletlenül hogyan tudnàm újra aktivàlni
2020. dec. 8. 08:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Valóban egyre szarabb a sorozatbarat. Próbálj meg újra regisztrálni, ha jól tudom kell meghivo, kérj meg valakit, de ncore-al tényleg jobban járnál.
2020. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem m1 ki torrentezik vagy nézi míg vannak online filmek ? de azért szerintem ez maradjon így ahogy eddig... nem kell mindenben a nagyot feneket ny.lni... van azoknak elég pénzük így is nem halnak éhen... ott Hollywood ban relax...
2020. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7# A torrent is idejét múlt a streaming szolgáltatók korában:).
2020. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

te küldtél másnak meghívót?

A meghívó fél a továbbiakban felelősséggel tartozik a meghívottjaiért.

lehet ez volt a baj...

ha mégsem, akkor írj a supportra egy mailt. hátha visszakapod az accod...

amúgy már új címre költöztek sorozatbarat . club

2020. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!