Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A film címe? Csak részletet...

A film címe? Csak részletet láttam belőle.

Figyelt kérdés

Lány a barátaival zsarolásokat csinál, hogy óvadékot tehessen le a letartóztatásban levő apjáért; ezeket nem láttam, csak szóba került. A lány anyja barátot talál, akit a lány el akar marni. A férfinak van egy fia, kövér, befelé forduló. A lány megtudja tőle, hogy egy volt tanára molesztálta a fiút. A lány megismerkedik a tanárral, bowlingoznak, el is megy hozzá, altatót tesz az italába és utána lánybarátnőivel olyan beállított jeleneteket fényképeznek, amik orgiára utalnak. Mikor kijönnek, látják, hogy a garázson piros pedofil felirat van. Rendőrök érkeznek hozzájuk, garázsrongálás miatt kérdezik őket, mert szemtanúk egy kövér fiút és egy lányt láttak ott.

Ennyit láttam, feljegyeztem a címét, de sajnos nem találom.


2020. dec. 2. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt játékok
2020. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez az.
2020. dec. 2. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!