Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai premier után...

Az amerikai premier után mennyi idő mire sorozatbarátra felkerül egy sorozat magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Tehát miután Amerikában a TV-ben bemutatták az epizódot, mennyi idő mire az az epizód magyar felirattal felkerül sorozatbarátra?

2020. nov. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár hónapok is lehetnek, mert a feliratot is meg kell csinálnia a forgalmazónak, amihez először forgalmazó kell.
2020. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az miért van, hogy egy csomó sorozat rész, ami kijön az sokszor egyből utána felkerül sorozatbarátra, de angolul, tehát felirat nélkül. Akkor mi értelme angolul felrakni, ha nincs hozzá felirat?
2020. nov. 27. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamikor csak 4-5 nap.

Az angol nyelvtudás hasznos. :)

2020. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos magyarnak születtünk, és ez egy olyan nyelv, amit senki más nem ért meg ebben a világban. Minden olyan ember, aki ezzel tisztában van, el kell, hogy fogadja, hogy más nyelveket is meg kell tanulnunk. Alapesetben az angol szerintem a legfontosabb, mert azt rengeteg helyen használják a világban. A kínai és az indiai filmek kivételével angol nyelvű filmet készítenek a legtöbbet (szerintem). Így ha egy ilyen filmet szeretnél nézni, igyekezz megtanulni minél hamarabb angolul. Minél fiatalabb vagy, annál hamarabb fog menni. A lányomnak 1 év sem kellett ahhoz, hogy a szinkronos verziótól eljusson odáig, hogy mindent angol nyelven, angol felirattal nézzen. Most 14 éves. Szóval hajrá!
2020. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, és ez hogy jön ide? Amúgy tudok angolul, de nem olyan fejletten, hogy megértsek minden szót. Szoktam angolul nézni dolgokat, és nagyjából meg is értem, de engem még is zavar, hogy vannak szavak vagy mondatok amiket nem értek és úgy nem érzem teljesnek a sorozatot, hogy hiába értem meg a nagyrészét, idegesít, hogy van amit nem értek. Ezért amihez van magyar felirat azt inkább azzal nézem, és úgy minden szót megértek és úgy teljes a sztori nekem.
2020. nov. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!