Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből van ez a jelenet?

Melyik filmből van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Még nagyon kicsi koromban, a '90es években láttam egy felkavaró jelenetet a tv-ben. Egy rosszarcú maffiózóféleség belopózott egy házba késő éjjel. A házban egy folyosón/vagy nagyobb szobában egy majdnem teljesen gipszben fekvő férfi aludt. Felriadt a gonosz alakra, aki valamit számon kért rajta, hol van. A gipszelt pasi azt felelte, "azt csakis xy-nak mutatom meg" (itt valami nevet mondott). A gonosz alak fenyegetően fölé hajolt és talán valamit meg is rántott az ágyon, mire a gipszelt pasi alkudozni próbált.

Snitt, ugyanebben a házban néhányan tv-t néznek, és nevetnek valami vígjátékon. Az általános jókedvbe egyszer csak belevegyül egy fájdalmas kiabálás. Snitt, most csak a falra vetülő árnyékot mutatták, ahogy a gonosz alak valamit csinált a gipszelt pasival, aki üvöltött a fájdalomtól. A vígjátékot néző emberek közben kirohantak a szobából, de elég messze voltak a gipszes pasi helyétől. Mire odaértek, a begipszelt pasi eszméletlenül/holtan lógott, valami kifacsart pózban. A hozzátartozók persze kiborultak, egyikük kinézett a nyitott ablakon, és ugyan nem látott semmit, de az ablak mellett a párkányon állt a gonosz alak.

Ennyit láttam az egészből. Mély nyomot hagyott bennem kicsi gyerekként, és arra gondoltam, ha felnőtt fejjel újra látnám, az segítene feldolgozni.

Tudja valaki esetleg, melyik film lehetett ez?


2020. nov. 19. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2020. nov. 21. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!