Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma mennék moziba viszont nem...

Ma mennék moziba viszont nem teljesen vágom, hogy hogy működik ez a maszkos téma. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval annyi lenne a kérdésem, hogy a mozi rendelésnél, kaja vásárlásnál nyilván rajta kell, hogy legyen az emberen a maszk.

Viszont film közben is viselni kell a maszkot?

Hogyha film közben eszek akkor le lehet venni?

Vagy egyáltalán lehet venni popcort/üdítőt?


2020. nov. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom moziba dolgozik (valamilyen varázslatos oknál fogva nem rúgták ki, kölcség csökkentés gyanánt) és ő azt mondta nekem, hogy lehet kaja-piát venni, de film közben is kell rajtad maszknak lennie. Neki néha kellet mennie, megnézni, hogy mindenki betartja a szabályokat (mert ha ezt a rendőrség teszi, akkor ott büntit kapnak, ezért néha az alkalmazottak nézik) és ő nem szokott szólni, hogyha valakin kaja közben nincs maszk, csupán akkor ha nem esznek és úgy nem hordják. Továbbá még azt is mondta, hogy van olyam kollégája aki szerint maszkban kell enni-inni, szóval ez nem teljesen egységes. Egyébként már csak azért is lenne hülyeség bezárni a moziban a büfét, mert a mozik onnan szerzik bevételük nagy részét.
2020. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

"van olyam kollégája aki szerint maszkban kell enni-inni"


Ha valaki ilyent kér akkor az előbb mutassa meg,hogy miként passzírozza át a pattogatott kukoricát a maszkon...

2020. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

(1-es vagyok)

Itt ezt tudtommal úgy kell érteni, hogy a maszk alatt kell becsusztatni a kaját-szívószálat. Egyébként igazad van 2-es, nem írtam le elég részletesen😅

2020. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!