Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a filmnek a cime?

Mi volt ennek a filmnek a cime?

Figyelt kérdés
Az 1990-es evekben lattam a magyar teveben egy szinkronizalt nyugati (valoszinuleg amerikai) sci-fi filmet, amely a filmtechnikai modszerekbol itelve kb. az 1980-as evekben keszulhetett. Arrol szolt, hogy valahol egy videki telepules kozeleben, egy erdos helyen varatlanul feltunik harom foldonkivuli, akik hamar konfliktusba kerulnek az ott lako emberekkel. Nem sikerul kommunikalniuk egymassal, az emberek az elso osszecsapas utan vadaszni kezdenek a foldonkivuliekre az erdoben. Azok mindenfele rogtonzott csapdakkal probalnak vedekezni, de vegul mindharmat megolik. Amikor egy orvos megvizsgalja a holttestuket, a koponyavarratokat latva radobben, hogy a foldonkivuliek valojaban eltevedt gyerekek voltak, akik veletlenul keveredtek erre a bolygora es itt, ebben a szamukra teljesen ismeretlen kornyezetben ketsegbeesetten vedtek az eletuket, ahogy eppen tudtak, mert az o szemszogukbol nezve az emberek voltak az ijeszto szornyetegek. Nagyon tanulsagos volt. Tudja esetleg valaki, mi volt a film cime, magyarul vagy angolul?

2020. nov. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, de idegen bolygón játszódik: The Outer Limits - Relativity Theory

[link]

(A vége ugyanaz, a koponyájuk alapján jön rá, h fiatalok 37:30)

2020. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!! Lehet, hogy ez volt az, csak rosszul emlekeztem nehany reszletre huszegynehany ev utan. Igyekszem mielobb megnezni. Koszi meg egyszer!
2020. nov. 7. 05:20
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Gyanítom, hogy ugyanannak a novellának az eltérő feldolgozásai.

Az #1 által linkeltet láttam csak én is, ez a kérdésben lévőnél újabbnak rémlik.

2020. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kozben megneztem a filmet, es valoban ezt lathattam annak idejen. Nagyon komoly, elgondolkoztato film.
2020. nov. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!