Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnék Nagykanizsán 3D-s...

Hol tudnék Nagykanizsán 3D-s szemüveget venni, amivel meg tudom nézni a letöltött 3D-s filmeket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 19:56
 1/4 anonim válasza:
kisszivem, te a kis tévéden sehogy se fogod 3D-ben nézni a filmeket akármilyen szemüveget is veszel fel hozzá. ahoz olyan tévé vagy vlami kell ami 3d-s
2010. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az első válaszoló nem mondott igazat. Ha 3D-s filmet töltessz le, akkor tudod nézni 3D-ben. Viszont több féle 3D-s technológia van. A legismertebb szerintem a piros-kék szemüveges.

A kérdésedre válaszolva: Elcsórsz egy moziból vagy készítessz magadnak. (nem tudom hogy, biztos találsz vmit az interneten)

2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 10. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szemüveg nincs még nagyon forgalomban, de ha van is, akkor elég drága lehet.

Azonban előbb célszerű lenne olyan tévét vagy monitort beszerezned, ami képes megjeleníteni a 3D-s médiákat... az viszont nem lesz két fillér...

2010. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!