Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg az 5. évad/14. rész...

Tényleg az 5. évad/14. rész az utolsó része a Kés/alatt c. sorozatnak? Vagy még készítenek újabb részeket?

Figyelt kérdés
Teljesen felháborodtam az utolsó részen, szerintem egy csomó minden nincs lezárva.
2008. nov. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ez az évad vége.


teljesen jellemző, hogy egy évad un. cliffhanger-rel ér véget, azaz egy csomó szálat nyitva hagynak. Valószínűleg lesz még évad (különben igyekeznének lezárni a dolgot), de számítani rá (ez az amerikai tv sajátossága) csak 2009. ősze körül lehet.

2008. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, akkor várok... :)

Ha lesz folytatás, akkor nem gáz, bár valamennyire az évadokat is le szokták zárni...

Köszi

2008. nov. 28. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

nemjellemző, hogy nagyon lezárnák. Sőt nem egy olyan sorozat van, ami direkt egy dupla rész első darabjával ér véget.

pl. ami most volt hétfőn az NCIS, az az 5. évad első része volt elvileg, nálunk ez nem jön ki, de e között a rész és az ezt megelőző rész között amerikában eredetileg eltelt 4 hónap.

2008. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most néztem végig a 7.évadot..úgy tűnik vége a sorozatnak,most nagyon befejezés szaga volt:(...
2010. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!