Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett a The 100/A visszatér...

Tetszett a The 100/A visszatérők befejezése?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Imádtam, tökéletes befejezés
Igen, tetszett
Elmegy
Nem, nem tetszett
Egyáltalán nem volt méltó befejzés, ez a sorozat már nem a régi
No Bellamy, no show - szar volt
Ennél már az is jobb lett volna, ha csak simán meghalnak, leszarva, hogy az egész emberiség kihal, mert megérett a pusztulásra, ahogy Jason is
Igen tetszett, az 5. évad végén új bolygót találtak (Bellarke happening), új életet kezdenek és happy end mindenkinek - 6&7 évadot törlöm a fejemből
Még nem láttam
Azt se tudom milyen sorozatról van szó, csak (véletlenül) szavaztam
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy tökéletes... de talán még az évad korábbi történéseinek a fényében ez lett a legjobb, ez a legjobb megoldás, amit ki lehetett hozni a fennálló viszonyokból. Annak határozottan nem örülök, hogy végül ebben a felemelkedéses handabandában Cadogannak igaza volt, mert a hívők és a fanatikussá vált Bellamy valamilyen szinten a jó fiúk közé vannak sorolva, jóvá vannak hagyva a tetteik. De ez a szál lett kierősítve a finálé közelére, szóval kellett. A "visszatérés" ötlete kimondottan bejött, és Raven és Clarke beszédében is voltak jogos dolgok. Emori szenvedtetését éreztem indokolatlannak, már csak hatásvadász hangulatkeltésnek hatott kvázi a felemelkedéses történet fényében, hogy az évad egyik legkedveltebb karakterét SPOILER először látszólag megmentik a balesettől, aztán megölik a testét célegyenes előtt, aztán mégis visszahozzák SPOILER VÉGE.
2020. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az elmegyre nyomtam, ahhoz képest, hogy ez az uccsó két évad nem lett jó ahhoz képest a lezárás még jobbnak mondható, az a baj, hogy az ötödik évad után e felé vették az irányt, nagyon fog hiányozni Clark
2020. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!