Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Cukorfalat...

Mi a véleményetek a Cukorfalatok (Cuties) cím Netflix filmről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 22. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Semmi igazából, mert nem nézem meg.

Ez úgy tudom nem a netflix saját filmje, hanem úgy vásárolták meg, mert korábban elvileg már bemutatták máshol is. Akkor még nem kapott ekkora visszhangot.

A kritikákból, amiket meghallgattam, a többségnek az a baja vele, hogy úgy kritizálja a gyerekeket szexualizáló társadalmat, hogy közben a film is ugyanezt csinálja. :D

2020. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Iszonyat hisztéria megy Redditen már hetek óta róla, a bojkott és cancel kultúra legjavával, ahogy tömegek állítják magukról, hogy lemondták emiatt a Netflix előfizetésüket. Mindezt a Netflix promója maitt, mert hogy gyerekek twerkelnek benne, és ez botrány. A netes kommentek között pedig vég nélküli fals infó hogy meztelenség van benne és egy szereplő mellét mutatják, emiatt pedig szintén lángol az internet, hogy mi az hogy egy 11 éves lány melle látható egy filmben. És ezt azért állítják, mert mások is ezt állítják, de senki nem nézi meg a filmet, hiszen az bűn.


A valóság az, hogy 1 másodpercig látható egy felnőtt, nagykorú táncos melle egy táncjelenetben, amit egy telefonon néznek, így a meztelenség nagyjából a kép 1-2%-ában látható néhány képkockáig. A promót a Netflix elszúrta, mert túlságosan rossz irányból akarta hype-olni, de a bojkottálás emiatt tömény ostobaság. Amellett, hogy amúgy mennyire ignoránsak az emberek, hiszen a filmet ki akarják a köztudatból törölni, és nagyon mocskos pedofilozás meg összeesküvés-elmélet gyártás megy a fórumokon, hogy miért nem veszik le a képernyőről, egy fontos dolgot figyelembe nem véve: hogy miközben ezen megy a hisztéria, senkit nem érdekel hogy mit csinál közben az életben a saját gyereke.

Mert ha valamiről például az abszolút hype-olt Tik Tok alkalmazás hírhedt, az pont a kislányok twerkelése meg egyéb magamutogatása az interneten. És ez senkit nem érdekel, hiszen senki nem is kontrollálja a gyerekét a neten, a többségnek fogalmuk sincs mit csinál a gyerek a neten.


Én láttam a filmet, francia nyelven és angol felirattal. Teljesen középszerű, abszolút nincs benne provokatív elem vagy jelenet. Viszont a mai társadalom kritikája azért ott van, mikor a 11 éves gyerekek pontosan úgy próbálnak érvényesülni és olyan dolgokat csinálnak amit a mostani generációk menőnek és követendőnek tartanak. Tudatosan egy provokatív koreográfiával indulnak egy táncversenyen, mert tudják hogy ettől lesz nézett és lehet esélyük kitűnni a többiek közül. Az alapsztori a kulturális és vallási különbségekről meg a beilleszkedésről és a mai fiatalok viselkedéséről amúgy teljesen jól átjön. Az igazi sztori és dráma pedig a főszereplő gyerek traumája, ami körítve van ezzel a táncos cselekménnyel.

2020. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A negatív, pláne az ingyen reklám is reklám...
2020. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
2-es, teljesen egyetértek.
2020. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én twgnap néztem meg a filmet német nyelven. Sokat nem tudok hozzáfűzni mint a #2es, alapjáraton egyszer nézhető. Nincs tiktok om, így nem tudom, ott hogyan "riszálják" magukat a tinik. Semmi megbitrankoztatót nem találtam benne. Nyilván a film nem gyerekeknek készült, noha főszereplői 13-14 éves lányok. Ha komolyan a nemisegre irányult volna, a szülők se engedélyeznék, hogy gyerekük részt vegyen a forgatáson.
2020. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy filmelemzésében elmondták, h a kislány a lábaközit fényképezi na ezt miért nem említitek meg
2020. nov. 2. 04:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert hiába képzelsz bele sokat, nem premierbe mutatják az egészet, szóval abban sincs semmi olyan.
2020. nov. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja ha nem premierbe van az úgy más:D viszont most kint van indexen, hogy emiatt megállt a netflix növekedése, ez mindenképpen Üdvözlendő hír
2020. nov. 2. 05:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont emiatt? Bármi más oka is lehet. Még csak a nézettségi adatok sem nyilvánosak Netflixen, meg a szolgáltatás jellege miatt eleve máshogy kell mérni, majd pont ezt fogják így tételesen és címre pontosan megmondani, hogy pont emiatt nincs több új előfizető. Ilyen kijelentéssel a Blikk szintjén van az újságírói munka, ahol hozzáköltenek egy félinformációhoz egy kerek történetet.
2020. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
20%
Aberált, beteg, pedofil embereknek van ez a hányadék,
2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!