Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film/sorozatszereplő...

Van olyan film/sorozatszereplő aki annyira ellenszenves számotokra,hogyha igazi lenne egy-két sallert lezörgetnétek neki?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A Trónok harcában volt több ilyen szereplő is :D Joffrey és a kis szaros aki folyton az anyja csecsét szopta. Na ezek nagyon irritáltak.
2020. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A Jóbarátokból Rachel. Nagyon sok embernek ő a kedvenc szereplője, de engem annyira irritál. Elkényetetett,nem tud egyedül érvenyesülni.Ráadásul a barátai annyi mindent megtettek érte, de ő nem viszonozta semmivel.
2020. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*elkényeztetett
2020. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Joffrey - trónok harca. Nem vagyok valami agresszív típus de őt simán összevertem volna az utcán.

Eren - Attack on titan. Amilyen önfejű és ahogy a szeretteivel bánik szánalmas.

Debra Morgen - Dexter. Annyira tipik, kezdői női rendőr karakter volt, bármi egyediség nélkül, de azért megkönnyeztem a halálát😥

Főhös - Tenet. Most képzelj el egy olyan karaktert akinek neve sincs...

Tayste, Chapman, Alex - Orange is the New black. Egy karakter drámának kéne lennie, de néha olyan hulla random váltják az események egymást, bármiféle gondolat nélkül. Most megölnek egy rendőrt, mert miért ne, most kinyitják a kaput, mert miért ne, és ez a három karakter csak sodródik az árral. Annyira unalmasak voltak, hogy amint megjelentek a képernyőn éreztem, hogy a sorozat ismét unalmassá válik.

Endre bá - Aranyélet. Igazából őt nem tudom megindokolni, miért nem bírtam, mert pl Anger zsoltot mint színészt nagyon bírom, valszeg a karaktere pont emiatt tudott mérhetetlen ellenszenvet kiváltani belőlem.

2020. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azt hiszem kedveled Csipkés Zoltánt. 😂


Holtodiglanban a főszereplő csaj rohadt idegesítő.

2020. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen mindenkinél van,nálam az egyik aki ennyire felidegesített az a Jeges életben a főszereplő lány,annyira eltorzult a személyisége az évad végére,hogy már vártam valaki pofozza fel,mindenkivel szórakozott+állandó dráma😂

Miutánban a Hardin,tipikus..de még az új részt nem láttam,ott legalább ha egy időre is de otthagyja Tessa

Tini fejvadászokban a Luke (nagyon gáz amit leművel aztán meg kedves stb) meg a fekete srác is (állandóan vágja a fejeket,hisztis) de velük az elején nem volt bajom,csak a végére

Trinketsben a gazdag srác,jóég az a vigyorgás meg a bántalmazás,na őt meg lehetne verni is akár

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe,de biztos van még😂

2020. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Miutánból Tessa is idegesít nem csak Hardin xd
2020. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején azthittem legalább kijátssza,de aztán csak belement a csapdába..és csak visszamegy mindig😂
2020. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Fatmagül sorozatbol a Mukkardes öt nem csak felpofoznám, addig ütnèm míg mozog akkora szemètláda
2020. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javier Bardem
2020. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!