Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vették le a Tv2-ről a...

Miért vették le a Tv2-ről a Született Feleségeket?

Figyelt kérdés

Ha nem tudod a választ lécci írj véleményt,hogy szerinted jó-e vagy nem?!!

(Persze,ha csak van kedved!:).)


2008. nov. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudom h miért, de sztem jobb lenne ha lenne, én nagyon szeretem
2008. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a részek akkor lettek leforgatva mikor sztrájkoltak a forgatókönyv írók. Így lett az ideális befejezés a vége, de fog folytatódni, mert a tesóm angliában volt 1 évet, és már látta az új részeket, de nem mondd semmit :( És azért vették le a műsorról, hogy le tudják fordítani az új epizódokat.
2008. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszííííííííííííííííííííííííí!:)
2008. nov. 26. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az előző válaszadó kicsit hülyeségeket írt. Valóban sztrájkoltak tavaly a sorozatírók, de nem emiatt nem adnak most részeket. Mi egy évaddal hátrébb járunk, mint Amerikában...Ott ezek a részek már voltak tavasszal, most ősszel pedig indult az újabb évad. De nem tudom, hogy a TV2 mikor kezdi leadni. Lehet, hogy csak az új évben...
2008. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
drága emberke... a tesómmal már néztünk új epizódokat, és mivel mi egy évaddal le vagyunk maradva ezért tartunk a sztrájk résznél, és most fordítanak újakat, szal ennyit erről és nem írok hülyeségeket
2008. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Mert a kib***ott ostoba műsorok miatt, mint a Sztárok a fejükre estek, amit persze főműsoridőbe kell vetíteniük, mert az annyira ismeretterjesztő és olyan sokat tanulhatunk belőle, ezáltal csúszik hátra az egész műsor, emiatt választaniuk kellett a Dr. House és a Született feleségek között.
2008. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert vége van az évadnak. Minden sorozatnál tartanak szünetet az évadok között. A Vészhelyzet is úgy van, hogy egy évad, aztán pár hónap szünet. Ennél is így van. Külföldön is szünetet tartanak. Amerikában már megy a következő széria, de itt még nem fordították le. Plusz szinkronizálni sem kis munka.
2008. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert vége lett az évadnak.
2008. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!