Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítség, nem emlékszem egy...

Segítség, nem emlékszem egy sorozatra, valaki talán?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, s amikor kb 10-13 éves lehettem akkor volt egy sorozat délutánonként a tv-ben, amiben volt piros kő, meg kék kő, és a vízből valami hínárszerű lények jöttek elő, amik gyerekeket üldöztek. Akkor nagyon féltem tőle, meg sem mertem nézni, de most felnőtt fejjel már kíváncsi lennék rá, csak nem tudom a címét. Előre is köszi a segítséget!
2010. aug. 4. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Hát itt van egy sci-fi sorozatos lista:

[link]

ha az volt lehet megtalálod közte... amúgy fogalmam sincs mi lehet.

2010. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez A hegy gyomrában (under the mountain) nevű sorozat. én magam nem láttam, (csak tesóm) de manapság elég sokat lehet hallani róla. a 80-90 között született gyerekek emlékeznek rá leginkább mert ez a sorozat a 90-es évek elején ment Mo-n. kora reggel, és szinte kivétel nélkül mindenki félt ettől a sorozattól.


megfelel minden kritériumodnak, piros + kék kő van benne, ilyen csigaszerű szörnyek is + félelmetes is volt.


http://www.youtube.com/watch?v=FVmjTLAixAk&feature=related

kattints a 8.perchez ott lesznek a kövek

2010. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úristen ez az! Még a hideg is kirázott tőle! Köszi! Nem értettem akkor hogy egy ilyen szörnyű filmet hogy adhat a tv nappal. Szörnyű volt! Köszi mégegyszer, fura most újra nézni!
2010. aug. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!