Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban lehet netflixrő...

Németországban lehet netflixről letölteni?

Figyelt kérdés

Ugye van netflixen olyan opció hogy le lehet tölteni adott sorozat részeit, vagy filmet.

A kérdésem az hogy ezt külföldön, ahol a netes letöltéseket nagyon komolyan veszik is lehetséges?



2020. júl. 26. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Németországban is csak az illegális fájlmegosztás a büntetendő és nem a letöltés. Ezért figyelik a torrentet, mert ott nem csak letöltesz, hanem fel is, ezzel valósítod meg a terjesztést. A sima letöltést nem büntetik, hiszen akkor egy Youtube videót sem tudnál megnézni (online megtekintés nem lehetséges letöltés nélkül).

A Netflix pedig szintén egy legális műsorszolgáltató, aminek a tartalmát szabadon letöltheted, Németországban is.

2020. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es, nem tudom, de én pl. tudok Youtube-on úgy videót nézni, hogy nem töltöm le. Bár én nem Németországban élek.
2020. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te olyat tudsz, amit a neten senki más. Ugyanis a letöltés nem csak azt jelenti hogy van egy elindítható fájlod a gépen, aminek a letöltését elindítottad. Az online tartalom lejátszása úgy történik, hogy a böngésződ egy ideiglenes mappába és konténerfájlba letölti a gépedre a videót, és onnan játssza vissza. Ezért látsz buffercsíkot, mert az mutatja hogy mennyivel előre töltötte le a videót amit a lejátszóablakban vissza tud játszani. Ha közben megszakítod a netet, akkor pedig a buffersávig tudsz csak lejátszani. Pont azért, mert az a tartalom még lent van a gépeden, de a továbbit internetelérés miatt nem tudod már letölteni így lejátszani sem.


Minden tartalom amit a netről elérsz és megjelenik a képernyődön, az le van töltve. Az online videómegtekintés annyival másabb, hogy bezáráskor törlődik az ideiglenesen letöltött tartalom is, így nem lesz nyoma a gépen.


Ha te ettől eltérő módon és tényleges letöltés nélkül tudsz bármilyen videót megnézni a netről, akkor áruld el a titkát.

2020. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Netflix egy legális szolgáltatás, természetesen legális rajta a letöltés opció is.

De azt azért nem árt ha tudod, hogy a letöltött tartalmat is csak a Netflix szolgáltatásán keresztül tudod elérni, és csak addig, amíg van aktív előfizetésed.

2020. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:

#4

Ez utóbbi nem teljesen igaz, mert az androidos appon aktív előfizetés nélkül is megtudod nézni a letöltött dolgokat, de csak ha kinyomod a netet és visszaállítod a dátumot. Windows 10-es alkalmazást nem próbáltam, de szerintem ott is működik. Az viszont igaz, hogy mással nem tudod lejátszani.

2020. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!