Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durvák a Halálos...

Mennyire durvák a Halálos kitérő horror filmek?

Figyelt kérdés

Vannak benne undorító és gyomorforgató jelenetek?


Esti filmnézéshez jó?


26/N



2020. júl. 22. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem durva, bár kinek mi
2020. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen vannak benne kifejezetten undorító, és gyomoforgató filmek. Én kb 15 évesen láttam az első részét, és utána féltem elaludni:D
2020. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen kifejezetten undorító és gyomorforgató jelenetek vannak benne?
2020. júl. 22. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan az egész a gyomorforgatásra épül. Torzszülött kannibálok esznek embereket, szerinted?


Pl a nyíllal átlövik a lány szemét, egy másikat élve megsütnek egy hálózsákban etc etc etc

2020. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Élve megsütik a hálózsákban? Nem is sejtettem volna...

Még nem láttam olyan horror filmet, hogy egy embert hálózsákban sütnének meg.

2020. júl. 22. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nézd meg:D
2020. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, nézd meg.
2020. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Én még csak az első három részét láttam, és a legdurvább ha jól emlékszem talán az volt, amikor egy éles csapda függőlegesen 3 részre vág egy srácot! Viszont csak az látszik, ahogy jobbra-balra-középre szétdől, de a belső részek nem igazán látszanak!

Amúgy igen, az alaptörténet az, hogy egy erdei faházban él egy erős és agresszív torz külsejű család. Az erdőben nincsenek állatok, ezért emberekre vadásznak, az arra tévedő túristákra.

Hasonló kaliberűek, mint a Végső állomás-filmek (ha láttad esetleg), de azért nem annyira durvák!

2020. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!