Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye nem fog eltűnni Netflixrő...

Ugye nem fog eltűnni Netflixről az angol felirat?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy néhány filmhez nincs már angol felirat, csak magyar. Ez engem rettenetesen zavar, angol nyelven, angol felirattal szeretem nezni a sorozatokat, filmeket, ezért is fizettem elő Netflixre.


Ugye nem fog eltűnni az angol felirat?



2020. júl. 14. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át a Netflix felület nyelvét angolra, akkor visszajön. Sőt, olyan tartalmak is megjelennek, amihez nincs se magyar szinkron, se felirat. Ha magyarra van állítva, ezeket elrejti.
2020. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem angolra van állítva, és a Hunger Games filmeken így sincs angol felirat, csak román és magyar.
2020. júl. 14. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nincs rajta angol felirat, mert nem netflix original és azt külön megvették? Vagy nem tudom, de tényleg fura.
2020. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nincs angol felirat. De ha ez rendszeressé válik, akkor lemondom az előfizetésemet. Persze, legyen magyar felirat, biztos van rá igény, de nem értem, hogy ezzel párhuzamosan miért ne lehetne angol felirat is...
2020. júl. 14. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!